Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6421800190
REGON: 273315479

O firmie

Nasiennictwo i sadzonki, Sadzonki.org Piotr Grzywacz, Rybnik Jesteśmy gwarancją najwyższej jakości różnych sadzonek gruntowych i doniczkowych. W branży działamy nieprzerwanie od 2004 roku, prężnie się rozwijając i dostarczając najkorzystniejszych rozwiązań dla klientów. Siedziba naszej firmy Sadzonki.org. znajduje się w Rybniku, w województwie śląskim.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży sadzonek roślin charakteryzujących się najwyższą jakością systemu korzeniowego oraz żywotnością i odpornością na wpływ warunków atmosferycznych. Oferujemy hurtową i detaliczną sprzedaż sadzonek idealnie sprawdzających się do zalesienia każdego ogrodu lub założenia profesjonalnej plantacji, np. choinek.

Zapewniamy fachowe doradztwo zarówno przy wyborze produktów oraz porady dotyczące projektowania ogrodów oraz parków i plantacji. Kompleksowo dbamy o klientów, dlatego prowadzimy również sprzedaż sadzonek drzew i krzewów za pośrednictwem sklepu internetowego. Dodatkowo zapewniamy możliwość dostawy zamówionego towaru.

Klientom mamy do zaoferowania duży wybór świeżych oraz zadbanych sadzonek drzew iglastych, takich jak świerki pospolite (picea abies), srebrne (picea pungens engelm) i serbskie (omorica), a także jodły kaukaskie (abies nordmanniana) i sosny czarne (pinus nigra). Ponadto sprzedajemy sadzonki takich iglaków jak:
  • tuje brabant - thuja occidentalis,
  • tuje szmaragdowe - thuja,
  • jodły koreańskie - abies koreana,
  • jodły górskie - abies lasiocarpa,
  • jodły szlachetne - abies procera,
  • jodły kalifornijskie - abies concolor,
  • świerki kłujące - picea pungens.
Oferujemy również szeroki asortyment sadzonek drzew i krzewów liściastych, między innymi grabów, np. pospolitych (carpinus betulus), a także azalii, borówek, jagód kamczackich i wielu innych gatunków, które upiększą ogrody nawet najbardziej wymagających klientów.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą roślin na żywopłot. Do tego typu roślin należą świerk serbski oraz choinka, a także grab, bukszpan i buk pospolity oraz zwykły. Wyróżnia je duży stopień zagęszczenia.

Przez lata pracy nawiązaliśmy profesjonalną i długofalową współpracę z renomowanymi dostawcami zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Dzięki możemy przygotować spersonalizowaną ofertę, zgodną z indywidualnym potrzebami i wymogami klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo wiele informacji dotyczących naszej oferty oraz ciekawostek na temat uprawy roślin.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Sadzonki.org Piotr Grzywacz

Sadzonki.org Piotr Grzywacz, Rybnik

Opinie (0)

Opinie o firmie Sadzonki.org Piotr Grzywacz