Pomożemy Ci w doborze okularów
Pomożemy Ci w doborze okularów, Sabbis Małgorzata Kania-Schramm, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 19:00
Wt.
10:00 - 19:00
Śr.
10:00 - 19:00
Cz.
10:00 - 19:00
Pt.
10:00 - 19:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6761615209
REGON: 351245942
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Salon optyczny Sabbis znajduje się w Krakowie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1990 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług optycznych i okulistycznych. Osobą decyzyjną jest Małgorzata Kania-Schramm.

Oferta

Wzrok to jeden z ważniejszych zmysłów każdego człowieka. Warto więc o niego odpowiednio zadbać. Nasz salon istnieje na rynku od 28 lat. Specjalizujemy się w diagnozowaniu i leczeniu wad wzroku. Przyjmujemy pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staramy się pomóc.

Oferujemy okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe, oprawy okularowe, szkła do okularów, szkła korekcyjne, okulary dla dzieci, okulary korygujące zeza oraz futerały do okularów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości.

W gabinecie znajdują się specjalistyczne urządzenia medyczne, za pomocą których przeprowadzamy niezbędne badania. Na podstawie wyników stawiamy diagnozę i rozpoczynamy leczenie. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani lekarze, w tym okuliści z II stopniem specjalizacji. Dodatkowo nasz gabinet objęty jest patronatem Okręgowej Izby Lekarskiej.

Wykonujemy badania dna oka, komputerowy pomiar ostrości wzroku, badania okulistyczne kierowców oraz pomagamy przy doborze szkieł korekcyjnych i soczewek.

Zależy nam na Państwa zdrowiu i zadowoleniu. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia salonu Sabbis w Krakowie.

Marki i specjalizacje

Współpracujemy z cenionymi firmami z branży takimi jak: Essilor, Shamir, Zeiss, JZO, Szajna.

Kontakt

Kontakt Sabbis Małgorzata Kania-Schramm

Sabbis Małgorzata Kania-Schramm, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Sabbis Małgorzata Kania-Schramm