Szybka i sprawna naprawa aut
Szybka i sprawna naprawa aut, S & S Ford, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6771015095
REGON: 35081731300000
KRS: 0000198336
Rok założenia:
1995

O firmie

Przedsiębiorstwo S & S Ford prowadzimy w Krakowie. Na rynku funkcjonujemy od 1995 roku.

Oferta

Jeżeli jesteś właścicielem samochodu marki Ford, nasza firma to miejsce, gdzie znajdziesz wsparcie na każdym etapie jego użytkowania. Dysponujemy bogatą ofertą oryginalnych części zamiennych Ford i Motorcraft, a także zamienników wysokiej jakości. Jesteśmy bezpośrednim importerem asortymentu, co gwarantuje korzystne ceny i pewność co do pochodzenia produktów. Współpracujemy nie tylko z indywidualnymi klientami, ale także z dealerami, hurtowniami i warsztatami na terenie całej Polski.

Nasz serwis samochodowy to miejsce, gdzie Twoje auto jest w dobrych rękach. Doświadczony zespół mechaników, elektryków i doradców serwisowych korzysta z nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych. Możesz tu przeprowadzić zarówno przegląd okresowy, jak i zlecić skomplikowane naprawy mechaniczne i elektryczne. W serwisie zajmujemy się szeroką gamą czynności, począwszy od diagnostyki komputerowej i analizy spalin, aż po naprawę i wymianę szyb oraz montaż i serwis układów zabezpieczających.

Chcąc sprostać wymaganiom klientów, oferujemy również usługi związane z klimatyzacją w samochodach. Regularne przeglądy i czyszczenie układu klimatyzacyjnego to klucz do utrzymania jakości powietrza wewnątrz pojazdu i uniknięcia drogich napraw. Od diagnostyki, przez przeglądy okresowe, aż po naprawy i montaż - zapewniamy kompleksową obsługę.

Oferujemy atrakcyjne rabaty na części zamienne montowane w naszym serwisie, co sprawia, że naprawa u nas to nie tylko gwarancja jakości, ale także realne oszczędności.

Nasza firma to nie tylko usługi, ale też doradztwo w zakresie eksploatacji i użytkowania pojazdów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług. Wierzymy, że każdy kierowca zyska u nas coś więcej niż tylko zadowolenie z wykonanej usługi.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt S & S Ford

S & S Ford, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie S & S Ford


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.