Sprzedaż okablowania strukturalnego
Sprzedaż okablowania strukturalnego , S Cabling sp. z o.o., Leszno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6972162420
REGON: 300081058
KRS: 0000241331
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Siedziba firmy S-Cabling znajduje się w Lesznie. Spółka zajmuje się handlem i usługami związanymi z sieciami strukturalnymi. Prowadzi działalność od 2005 roku.

Oferta

Okablowanie strukturalne do celów komputerowych i telekomunikacyjnych dostarczane jest przez S-Cabling. Firma oferuje w konkurencyjnych cenach wysokiej klasy produkty. Są to wyroby takich marek jak Siemon, Excel Networking, TKM i AT&T Cabling Systems, a także CobiCabling. Oferta obejmuje panele oraz gniazdka RJ45, a także okablowanie miedziane. Dostępne są kable miedziane takich kategorii jak 5e, 6, 6A, 7, 7A, 8. Klienci mogą też kupić od S-Cabling:
  • okablowanie światłowodowe jednomodowe,
  • okablowanie światłowodowe wielomodowe,
  • kable światłowodowe w pancerzu stalowym,
  • wiązki światłowodowe,
  • okablowanie telefoniczne,
  • szafy teleinformatyczne.
Okablowanie to także kable instalacyjne, krosowe, koncentryczne i skrętkowe. Okablowanie może być ekranowane albo nieekranowane. Dostępne są też akcesoria, np. przełącznice światłowodowe, adaptery i złącza.

Wymienione produkty sprawdzają się w siedzibach firm, zakładach produkcyjnych i centrach danych. Używane są również w miasteczkach uniwersyteckich.

Poza sprzedażą kabli i akcesoriów S-Cabling wykonuje pomiary sieci strukturalnych umożliwiające ich certyfikację. Możliwe jest również wypożyczenie urządzeń pomiarowych do samodzielnych pomiarów.

Uzupełnieniem oferty jest udostępnianie gotowych projektów okablowania strukturalnego oraz prowadzenie szkoleń. Są to szkolenia z zakresu montażu okablowania strukturalnego. Program zajęć obejmuje specyfikę produktów poszczególnych producentów. Po zakończeniu kursów uczestnicy otrzymują Certyfikat Instalatora.

Dodatkowe informacje o ofercie S-Cabling można uzyskać telefonicznie oraz e-mailowo.


Wideo

Kontakt

Kontakt S Cabling sp. z o.o.

S Cabling sp. z o.o., Leszno

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie S Cabling sp. z o.o.