Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5260251368
REGON: 010393256
Rok założenia:
1967

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Dwór Kaszubski Magnat to wyjątkowe miejsce na mapie okolic Gdańska i Gdyni. W malowniczej scenerii ...
Oleńka jest to nowoczesny ośrodek wczasowy w Sarbinowie. Posiadamy drewniane, sześcioosobowe domki ...
Prowadzimy ośrodek wypoczynkowy, w którym znajdą Państwo nowoczesne domki szeregowe, mieszczące od ...
Prowadzimy dom gościnny, który zlokalizowany jest w lesie. Naszym Gościom proponujemy skorzystanie ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Rzemieślnik. Wypoczynek, konferencje" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5260251368. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 010393256.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Gdańsk w województwie pomorskim. Początek działalności firmy na rynku to 1967 rok. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Piastowska 206. Korespondencyjny kod pocztowy to: 80-341 Gdańsk. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.4218018627451N, 18.6020549607843E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: recepcja@rzemieslnik-miedzywodzie.pl. Firma "Rzemieślnik. Wypoczynek, konferencje" prowadzi swoją działalność w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Rzemieślnik. Wypoczynek, konferencje" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Gdańsk jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 669 505 118.

Kontakt

Kontakt Rzemieślnik. Wypoczynek, konferencje

Rzemieślnik. Wypoczynek, konferencje, Gdańsk

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Rzemieślnik. Wypoczynek, konferencje