Usługi transportowe na najwyższym poziomie
Usługi transportowe na najwyższym poziomie, Ryszard Listwan krajowy zarobkowy przewóz osób, Bolesławiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6121026214
REGON: 230072872
Rok założenia:
2002

O firmie

Nazywam się Ryszard Listwan i zajmuję się wynajmem busów i autokarów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Bolesławcu, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność prowadzę od 1985 roku.

Oferta

W branży transportowej posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w wynajmie busów i autokarów. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych firm.
Świadczymy takie usługi jak:
  • transport krajowy
  • transport osobowy
  • wynajem autobusów
  • usługi koparkoładowarką
  • wulkanizacja
  • wymiana opon
Dodatkowo do naszych obowiązków należy wykonawstwo robót ziemnych, przy pomocy specjalistycznego sprzętu i maszyn budowlanych. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, które potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Dysponujemy własną flotą pojazdów, które są systematycznie poddawane kontrolom technicznym, by wykluczyć jakąkolwiek usterkę. Zapewniamy atrakcyjne ceny wynajmu pojazdów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie.Zapewniamy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy w Bolesławcu. Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Ryszard Listwan krajowy zarobkowy przewóz osób

Ryszard Listwan krajowy zarobkowy przewóz osób, Bolesławiec

Opinie (0)

Opinie o firmie Ryszard Listwan krajowy zarobkowy przewóz osób