Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5360003919
REGON: 010254342
Rok założenia:
1989

O firmie

Siedziba firmy, której właścicielem jest Ryszard Jankowski, zlokalizowana jest w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w usługach instalacyjnych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1993 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele zamówień i zyskaliśmy uznanie wśród Klientów.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Ryszarda Jankowskiego jest montaż zewnętrznych instalacji wodnych, w tym rurociągów doprowadzających wodę oraz rur odprowadzających nieczystości. Możemy zaproponować wykonawstwo przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

Wykonamy dla Państwa:
  • przewierty poziomie,
  • sieci i przyłącza kanalizacji sanitarnej,
  • sieci i przyłącza kanalizacji deszczowej,
  • sieci gazowe,
  • sieci kanalizacyjne,
  • sieci wodociągowe.
Tworzymy również instalacje zewnętrzne oraz przyłącza cieplne. Wykonamy dla Państwa prace ziemne, w tym drenaż na działkach czy odwodnienia budynków. Oferujemy też przepompowaniem szamba i ścieków.

Nasza firma wyposażona jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam sprawną oraz rzetelną realizację zleceń. Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, które pochodzą od renomowanych producentów. Nasze instalacje są wytrzymałe i długo spełniają swoją rolę.

Do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Gwarantujemy szybkie realizowanie zamówień i niezwykle konkurencyjne ceny. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Zapewniamy rzetelność i profesjonalizm.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Legionowie.

Kontakt

Kontakt Ryszard Jankowski Zakład instalacji

Ryszard Jankowski Zakład instalacji, Legionowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Ryszard Jankowski Zakład instalacji

Tagi