Hurtowa i detaliczna sprzedaż ryb z dostawą do domu
Hurtowa i detaliczna sprzedaż ryb z dostawą do domu, Rybox Ryby i owoce morza Mateusz Kłoczkowski, Staniszów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6112664659
REGON: 022507710
Rok założenia:
2014

O firmie

Jako firma RyBox dostarczamy do klientów świeże i mrożone ryby oraz owoce morza. Obsługujemy zarówno odbiorców hurtowych, jak i detalicznych. Prowadzimy własny sklep internetowy, w którym dostępny jest asortyment ryb morskich, śródlądowych i owoców morza. Naszą firmą zarządza Mateusz Kłoczkowski, a jej siedziba znajduje się w miejscowości Staniszów niedaleko Jeleniej Góry.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, jak smaczne i zdrowe są ryby, zarówno morskie, jak i śródlądowe. Posiadają w sobie wiele składników, które wypływają na właściwy rozwój całego organizmu oraz jego odporność. Dlatego ryby powinno się jeść w każdym wielu. A jakie ryby są najlepsze? Oczywiście te najświeższe! I właśnie takie klienci mogą znaleźć w ofercie naszej hurtowni i sklepu internetowego.

W firmie dysponujemy przestrzenią magazynową wyposażoną w nowoczesne chłodnie i mroźnie, a także zbiorniki umożliwiające nam przetrzymywanie żywych ryb. Sprzedajemy je w całości lub pozyskujemy z nich najświeższe płaty, filety, czy polędwice. Wśród dostępnych u nas gatunków klienci zamówić mogą między innymi:
 • pstrągi,
 • łososie klasy sushi,
 • karpie,
 • węgorze,
 • dorsze,
 • sandacze,
 • halibuty,
 • miętusy,
 • sole,
 • morszczuki.
Ryby mrożone są u nas dostępne w opakowaniach do 1 kg oraz porcjach od 200 do 400 g.

Oprócz ryb świeżych i ryb świeżych mrożonych nasza oferta obejmuje wiele gatunków ryb wędzonych. Sprzedajemy je jako osobne sztuki, porcje oraz paczki, które składają się z kilku gatunków ryb.

Ponadto w RyBox prowadzimy dystrybucję śledzi pod różnymi postaciami - świeże tusze, filety a'la Matjas, krajanka śledziowa z warzywami.

Naszą ofertę uzupełniają owoce morza, w tym krewetki Black Tiger - gotowane i surowe.

Zamówienia on-line realizujemy maksymalnie do 3 dni dzięki odpowiednio zabezpieczonym styroboxom, które zapewniają właściwe warunki do transportu świeżych ryb. Natomiast zamówienia na terenie województwa dolnośląskiego, w tym zamówienia hurtowe, realizujemy za pomocą własnego transportu chłodniczego.

Zachęcamy do wejścia na stronę naszego sklepu internetowego i składanie zamówień.

Wideo

Więcej informacji

 • Sprzedaż internetowa zobacz

Kontakt

Kontakt Rybox Ryby i owoce morza Mateusz Kłoczkowski

Rybox Ryby i owoce morza Mateusz Kłoczkowski, Staniszów

Opinie (2)

Opinie o firmie Rybox Ryby i owoce morza Mateusz Kłoczkowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kasper
Kasper
5.0
03.05.2021
Nie można narzekać na jakość dostarczonych ryb. Rzeczywiście są one świeże i idealnie nadają się do przyrządzania rybnych dań. Polecamy.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
12.03.2021
Wszystko sprawnie zalatwione, ryby swiezutkie, halibut wedzony znikl 15 minut po otwarciu paczki. Serdecznie dziekujemy, wrocimy na pewno !