Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5891427204
Rok założenia:
1997
Branża:

Polecane oferty

W branży turystycznej działamy od kilku lat. Jednak nieustannie się rozwijamy i poszerzamy naszą of...
Szczycienko 11 lok. 4
Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest jedynym w swoim rodzaju tego typu miejscem. Możemy się posz...
Nasza miejscowość znajduje się w malowniczej części Bieszczad. Są to tajemnicze i przepiękne góry, ...
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób pragnących odpocząć w spokoju, a przy tym zainteres...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Rybakówka. Gospodarstwo rybacko - agroturystyczne" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 5891427204.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Sławno w województwie wielkopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1997. Firmę można odwiedzić pod adresem: Kościelna 11. Kod pocztowy do korespondencji to: 62-265 Sławno. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 52.57789N, 17.35928E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: marcinkrolryb@wp.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Rybakówka. Gospodarstwo rybacko - agroturystyczne" to Agroturystyka.

"Rybakówka. Gospodarstwo rybacko - agroturystyczne" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Sławno jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 61 427 73 36 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług. Firma jest otwarta w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Kontakt

Kontakt Rybakówka. Gospodarstwo rybacko - agroturystyczne

Rybakówka. Gospodarstwo rybacko - agroturystyczne, Sławno

Opinie (0)

Opinie o firmie Rybakówka. Gospodarstwo rybacko - agroturystyczne