Profesjonalne projekty domów i ogrodów
Profesjonalne projekty domów i ogrodów, Ruszczak architecture Ruszczak K., Chróścice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7532277148
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Pracownia architektoniczna Ruszczak Architecture Ruszczak K. zlokalizowana jest w miejscowości Chróścice, w województwie opolskim. Para doświadczonych i wykwalifikowanych architektów wykonuje projekty domów i wnętrz, zajmuje się też ogrodami.

Oferta

Architekci mają głowy pełne pomysłów na projekty domów oraz wnętrz. Pasjonują się architekturą, dlatego wykonują zlecenia, wkładając w niecałe serce. Posiadają wiedzę z zakresu budownictwa, którą zdobyli w teorii i praktyce. Dzięki poczuciu estetyki i przestrzeni tworzą także niecodzienne projekty.

Projektują domy, biura i posesje. Potrafią zaprojektować ciekawe bryły oraz nowoczesne, proste wnętrza wraz z praktycznym układem funkcjonalnym. Słuchają Klientów i starają się dopasować do ich potrzeb.

Architekci zlecenia wykonują skrupulatnie i w wyznaczonym terminie. Cechuje ich dokładność. Każdego Klienta traktują indywidualnie.

Oferta to koncepcja 3D, rzuty i przykładowa aranżacja 3D. Zawiera rysunki i szkice rozwiązań koncepcyjnych, podanie wymiarów pomieszczeń, rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne – rzuty 2D i 3D. Obejmuje też przekroje z podaniem podstawowych wysokości kondygnacji i charakterystycznych elementów budynku oraz wizualizację 3D budynku.

Pakiet II obejmuje projekt budowlany - opracowanie części architektonicznej projektu w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia budowlanego, rozwiązania materiałowe, rzuty kondygnacji, przekroje, elewacje i opis techniczny. Do zadań należy też opracowanie części konstrukcyjnej projektu i instalacje sanitarne, a także elektryczne.

Pakiet III - pełnienie funkcji inwestora zastępczego. Architekci zajmują się aranżacją wnętrz, która zawiera inwentaryzację, koncepcję i komplet rysunków technicznych zawierających niezbędne rozwiązania do realizacji inwestycji. Zapewniają nadzór autorski wraz z wizytą w sklepach.

Zapraszamy.

Artykuły

Nowoczesna stodoła – dom w zgodzie z naturą!
Nowoczesna stodoła – dom w zgodzie z naturą!
Dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych cieszą się projekty nowoczesnych domów w wersji luksusowej „stodoły”. Czym się one wyróżniają? Kliknij i sprawdź

Wideo

Kontakt

Kontakt Ruszczak architecture Ruszczak K.

Ruszczak architecture Ruszczak K., Chróścice

Opinie (1)

Opinie o firmie Ruszczak architecture Ruszczak K.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emilia
Emilia
5.0
28.11.2020
Jakiś czas szukałam dobrego architekta, który jakoś zaplanuje mój ogród. Specjaliści z tej pracowni architektonicznej zaprojektowali mi idealną przestrzeń do relaksu przed domem! Super.