Leczenie chorób żył i tętnic
Leczenie chorób żył i tętnic, Rumianowski Piotr, lek. med, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9570405891
REGON: 191772496

O firmie

Nazywam się Piotr Rumianowski i jestem lekarzem medycyny. Swój gabinet posiadam w Gdańsku, gdzie opiekuję się swoimi pacjentami. Zapewniam kompleksowe podejście oraz zaangażowanie podczas każdej wizyty.

Oferta

Moją specjalizacją jest chirurgia naczyniowa. Pomagam pacjentom, którym posiadają problemy zdrowotne, w tym żylaki. Proponuję najlepsze metody leczenia. Na bieżąco obserwuję nowinki medyczne, dokształcam się, aby móc zapewnić pełen profesjonalizm moim pacjentom.

Indywidualnie podchodzę do każdego przypadku. Przeprowadzam wywiad z pacjentem, poznając jego dotychczasowe choroby. Posiadam w gabinecie specjalistyczny sprzęt, którym wykonuję badania. Mam m.in. ultrasonograf, który pomaga mi w diagnozowaniu problemów oraz schorzeń. Dobieram na tej podstawie odpowiednią metodę leczenia, którą konsultuję z pacjentem.

Moim zadaniem jest leczenie chorób naczyniowych, ale współpracuję także z innymi specjalistami z dziedzin radiologii oraz kardiologii. Przyjmuję osoby, które są po udarach, mają zwyrodnienia oraz tętniaki. Oferuję leczenie niedokrwienia kończyn oraz miażdżycy. Pacjenci zgłaszają się do mnie z cukrzycą.

Proponuję zakładanie stendów oraz dializowanie. Udzielam dokładnych porad. Radzę sobie z guzami. Do moich zadań należy leczenie naczyń limfatycznych oraz niewydolności żylnej. Prowadzę specjalne terapie na zastoje, owrzodzenia oraz zatorowość. Korzystam z metody skleroterapii.

Jako chirurg naczyniowy przeprowadzam także zabiegi oraz operacje. Wykorzystuję przy tym nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Specjalne operacje polegają na wymianie żył na sztuczne lub wzmocnieniu ich ścianek. Stosuje się również laser do zamknięcia uszkodzonej żyły.

Leczę zakażenie żył, które jest wielkim zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjenta. Przyjmuję w gabinecie kobiety, u których pojawiły się żylaki po ciąży.

Zapewniam, że znajdę najlepszą metodę na leczenie chorób naczyniowych. Dokładne przeanalizowanie przypadku, nowoczesny sprzęt oraz wiedza, którą posiadam, pomoże mi w wyleczeniu oraz pozbyciu się problemu.

Kontakt

Kontakt Rumianowski Piotr, lek. med

Rumianowski Piotr, lek. med, Gdańsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Rumianowski Piotr, lek. med

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.06.2014
Gość jest super !!!! uratował mi nogę i mojemu kumplowi też dziękuję