Budowa domów jednorodzinnych
Budowa domów jednorodzinnych, Rt Tombud sp. z o.o., Luboń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7831759412
REGON: 36736218000000
KRS: 0000680208
Rok założenia:
2017

O firmie

Siedziba firmy Tombud znajduje się w Luboniu, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo Roberta Tomkowiaka powstało w 2009 roku i specjalizuje się w usługach budowlanych. Oferuje klientom nowoczesne budownictwo, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen.


Oferta

Przedsiębiorstwo Tombud zapewnia klientom kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego, od uzyskania wszystkich pozwoleń, aż po prace wykończeniowe. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, terminowe realizowanie prac i stosowanie najlepszych jakościowo materiałów. Wznoszone przez firmę budynki są wytrzymałe, a staranność przy ich budowie sprawia też, że są bardzo estetyczne, zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach. Zakres działalności przedsiębiorstwa to:
  • budowa domów jednorodzinnych
  • budownictwo wielorodzinne
  • budownictwo przemysłowe
  • obiekty publiczne
  • wykończenia wnętrz
  • remonty
Usługi, które składają się na proces inwestycyjny to prace ziemne, roboty murarskie, ciesielskie i zbrojeniowe, a także krycie dachów. Budynki są również tynkowane i ocieplane, natomiast we wnętrzach wykonywane są wszystkie niezbędne do życia instalacje. Można do nich zaliczyć instalację elektryczną, grzewczą, wodno-kanalizacyjną i gazową. Ponadto montowane są alarmy, klimatyzacje i kamery. Wnętrza są także malowane, tapetowane i zabudowywane płytami gipsowymi. Dodatkowo kładzione są posadzki, gipsowane ściany i montowane poręcze oraz balustrady balkonowe.

Poza pracami budowlanymi firma oferuje także prace rozbiórkowe i wyburzeniowe wraz z wywożeniem gruzu i niwelowaniem terenu.

Więcej informacji dotyczących firmy Tombud i dodatkowe zdjęcia dokumentujące prace budowlane znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zakres działalności

Artykuły

Jak przygotować teren pod budowę domu?
Jak przygotować teren pod budowę domu?
Zanim rozpoczniemy budowę domu, należy spełnić kilka podstawowych warunków i dopełnić odpowiednich formalności. Przekonaj się, jakich, aby uniknąć kłopotów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Rt Tombud sp. z o.o.

Rt Tombud sp. z o.o., Luboń

Opinie (2)

Opinie o firmie Rt Tombud sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mikołaj
Mikołaj
5.0
07.03.2019
Firma Tombud wyremontowała dla mnie dom po dziadkach. To stare budownictwo i trzeba było dużo wymienić, ale teraz nadaje się do mieszkania i ma bardzo komfortowe wnętrze.
Kazik
Kazik
5.0
22.01.2019
Zleciłem firmie Tombud budowę domu od podstaw i dobrze się z tego zadania wywiązali. Pomogli mi z uzyskaniem pozwoleń, zajęli się pracami ziemnymi i wznieśli ściany. Później wykonali dach i wykończyli wnętrza. W krótkim czasie wybudowali dla mnie nowy dom!