przyjazna Samochody - stacje obsługi, mechanicy, Rs Serwis, Jarosław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7922311077
REGON: 387607995
Rok założenia:
2020

O firmie

Warsztat samochodowy RS Serwis prowadzimy w Jarosławie, w województwie podkarpackim. Na rynku działamy od 2020 roku.

Oferta

Olej w automatycznej skrzyni biegów pracuje w ciężkich warunkach. Jest on przepompowywany cienkimi kanalikami, odprowadza ciepło i chłodzi skrzynię biegów. Podobnie jak ma to miejsce w manualnej skrzyni biegów jest narażony na utratę swoich właściwości. Zbyt późno wymieniony olej jest powodem hałasu, opóźnienia przy przełączaniu biegów i szarpania skrzyni biegów. Może to doprowadzić do jeszcze poważniejszych problemów, poważnej i zarazem kosztownej awarii. Z tego powodu należy zadbać o jego wymianę w odpowiednim momencie.

W naszym warsztacie przeprowadzamy najlepszą opcję wymiany, czyli dynamiczną wymianę oleju w automatycznej skrzyni biegów. Jest ona znacznie lepsza, skuteczniejsza w porównaniu do tradycyjnej wymiany oleju. Dynamiczna wymiana przede wszystkim pozwala wymienić cały olej w układzie, a tradycyjna (grawitacyjna) tylko około 40-60%. Z pomocą specjalistycznego sprzętu czyścimy cały układ olejowy i kanały skrzyni biegów.

Oferujemy również serwis klimatyzacji samochodowej. W tym zakresie zajmujemy się między innymi wymianą filtra kabinowego, uzupełnieniem czynnika chłodzącego i odgrzybieniem klimatyzacji, co jest szczególnie ważne dla zdrowia pasażerów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do warsztatu samochodowego RS Serwis.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

 Dlaczego klimatyzacja samochodowa wymaga przeglądów i odgrzybiania w Rs Serwis?
Dlaczego klimatyzacja samochodowa wymaga przeglądów i odgrzybiania w Rs Serwis?
Klimatyzacja samochodowa wymaga przeglądów i odgrzybiania w Rs Serwis. Tylko i wyłącznie odpowiednia dbałość o urządzenie zapobiega kosztownym naprawom.

Wideo

Kontakt

Kontakt Rs Serwis

Rs Serwis, Jarosław

Opinie (0)

Opinie o firmie Rs Serwis


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.