Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6112728164
REGON: 02197389300000
KRS: 0000434601
Rok założenia:
2012

Polecane oferty

Prowadzimy firmę Budom w Jeleniej Górze oferującą kompleksową realizację obiektów budowlanych, pocz...
Przygotowaliśmy dla naszych Klientów bogatą ofertę związaną z branżą budowlaną. Proponujemy podjęci...
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów budowlanych. Posiadamy ponad 20-letni...
Tynk to materiał stosowany w celu zwiększenia ochrony budynku przed niekorzystnymi czynnikami atmos...

O firmie

Siedziba naszej firmy Roycon znajduje się w Jeleniej Górze, w województwie dolnośląskim. Od 1984 roku prowadzimy działalność w branży budowlanej. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, szybkie realizowanie zleconych prac oraz konkurencyjne ceny, dlatego nasza oferta jest najlepszym wyborem.

Oferta

Realizacja inwestycji budowlanych wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Jedynie doświadczeni specjaliści mogą temu podołać. Nasza firma podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie, dlatego każdy z klientów otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Oferujemy realizację obowiązków generalnego zarządcy, inwestora i wykonawcy, związanych z każdym etapem inwestycji. Między innymi dbamy o to, by koszty inwestycji były jak najkorzystniejsze, technologie stosowane do budowy idealnie dopasowane do danego obiektu, a termin oddania każdego budynku dotrzymany.

Przede wszystkim budujemy i modernizujemy obiekty przemysłowe. Są to zarówno hale produkcyjne ze stali, jak i magazyny. Każdy z obiektów projektujemy i wykonujemy tak, by był wytrzymały i funkcjonalny. Ponadto zajmujemy się budową budynków mieszkalnych oraz obiektów usługowych. Przed każdą inwestycją dopełniamy formalności, zdobywamy niezbędne pozwolenia i planujemy nie tylko sam obiekt, ale również jego otoczenie. Wznoszenie obiektów poprzedzamy kompleksowymi pracami ziemnymi i uzbrajaniem terenu.

Na zlecenie klientów rozbieramy i wyburzamy również rozmaite budynki i obiekty, szczególnie te przemysłowe o dużej powierzchni. Odpady pozostałe po pracach odzyskujemy albo unieszkodliwiamy.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt Roycon Sp. z o.o.

Roycon Sp. z o.o., Jelenia Góra

Opinie (9)

Opinie o firmie Roycon Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tomolo
Tomolo
5.0
22.11.2016
Firma budowlana, jakich mało. Rzetelni i przede wszystkim terminowi!!!!!!
Zbigniew z Jeleniej Góry
Zbigniew z Jeleniej Góry
5.0
30.09.2016
Firma Roycon wykonała dla nas posadzkę i planujemy dalszą współpracę w zakresie rozbudowy zakładu produkcyjnego. Dobrzy fachowcy, polecam!
Tomasz S
Tomasz S
5.0
27.09.2016
Godni zaufania fachowcy, polecam!
Tomasz Zab
Tomasz Zab
5.0
25.08.2016
Firma rzetelnie wywiązała się ze swoich zobowiązań, a prace modernizacyjne wykonane zostały w terminie. Warto skorzystać z uslug Roycon, jeśli zalezy nam na szybko i sprawnie wykonanej pracy budowlanej. Polecam.
cy85h
cy85h
5.0
23.08.2016
Doświadczony partner budowlany, serdecznie polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.05.2016
Bardzo solidne i rzetelne przedsiębiorstwo, wykonywało prace dla naszego miasta związane m.in. z modernizacją hali stalowej. Z tego, co słyszałem od ludzi klienci bardzo sobie ich chwalą.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.05.2016
Nasza kooperacja przy budowie zakładu produkcyjnego i magazynu przebiegała bez zarzutu. Inwestycja zakończona pomyślnie, zdecydowanie polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.05.2016
Moja firma miała okazję współpracować z Royconem w zakresie rozbiórki budynku i bardzo dobrze się spisali. Teren został gruntownie uprzątnięty i przygotowany do zagospodarowania. Polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.04.2016
Bardzo dobrze współpracowało się nam z firmą Roycon na każdym etapie realizowania inwestycji. Są bardzo elastyczni i komunikatywni, wszystkie problemy rozwiązują od ręki.