Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6711671944
REGON: 320570675
Rok założenia:
2008

O firmie

Ośrodki, kluby sportowe i rekreacyjne, Rosa Ventorum Wędkarstwo morskie, turystyka morska, Kołobrzeg Siedziba firmy Rosa Ventorum znajduje się w Kołobrzegu, w województwie zachodniopomorskim. Działalność prowadzimy od 2008 roku. Zajmujemy się organizacją turystycznych wypraw morskich oraz rejsów wędkarskich, głównie na dorsza.

Oferta

Wędkarstwo i turystyka morska przyciąga coraz więcej osób spragnionych niezapomnianej przygody i bliskości natury. Firmę Rosa Ventorum stworzyliśmy w celu zaspokajania tego zapotrzebowania. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i niesamowite wrażenia.

Z kim wybrać się na rejs wędkarski z Kołobrzegu?

Na rejs wędkarski z Kołobrzegu można wybrać się z firmą Rosa Ventorum. Rejs odbywa się jachtem motorowym Pelican. Jest to dawny kuter rybacki. Został przebudowany i dostosowany do dalekich rejsów turystycznych po Bałtyku.

Organizujemy także rejsy dostosowane do indywidualnych wymagań klientów. Wycieczka na Bornholm obejmuje rejs do portu Ronne albo Nexo. Pasażerowie w wolnym czasie mogą zwiedzać okolicę. Można również zabrać ze sobą rowery. Dodatkowo oferujemy rejsy na wyspy Frederikso i Christianso, a także czarter całej jednostki. Organizujemy imprezy integracyjne na morzu.

W cenę wchodzą zimne i gorące napoje oraz ubezpieczenie morskie. Pomożemy przy wędkowaniu dorszy, a później możemy je wypatroszyć. Podczas rejsu nasi goście otrzymują 2 posiłki albo mają całodzienne wyżywienie (zależnie od czasu trwania rejsu). Kilkudniowa wyprawa obejmuje komfortowy nocleg na jachcie.

W czym specjalizuje się firma Rosa Ventorum z Kołobrzegu?

Firma Rosa Ventorum z Kołobrzegu specjalizuje się w organizacji wypraw wędkarskich na łowiska znajdujące się niedaleko wyspy Bornholm. Organizujemy rejsy indywidualne i grupowe. W ofercie mamy wyprawy 10-, 12-, 15-godzinne oraz kilkudniowe na łowiska wokół wyspy Bornholm. W cenę wliczony jest nocleg na jachcie.
Współpracujemy z ośrodkami wczasowymi i pensjonatami. Znajdują się w nich przestronne pokoje, w których można zregenerować siły oraz na spokojnie przygotować się na kolejną wspaniałą przygodę.

Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z wyżej przedstawioną ofertą.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Rosa Ventorum Wędkarstwo morskie, turystyka morska

Rosa Ventorum Wędkarstwo morskie, turystyka morska, Kołobrzeg

Opinie (2)

Opinie o firmie Rosa Ventorum Wędkarstwo morskie, turystyka morska

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5,0
13.12.2018
Polecam, bardzo udany rejs
  • Jakość/cena
    5,0
  • Obsługa
    5,0
  • Godne polecenia
    5,0
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
24.01.2014
Bardzo miło wspominam rejs tym statkiem. Fajna jednostka i dobry połów polecam