Montaż instalacji elektrycznych, odgromowych, telefonicznych i komputerowych
Montaż instalacji elektrycznych, odgromowych, telefonicznych i komputerowych, Roman Müller Instalacje elektryczne i odgromowe, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6340062948
REGON: 270082448
Rok założenia:
1992

O firmie

Początki naszej działalności na lokalnym rynku sięgają 1992 roku. Działamy w Katowicach i okolicznych miejscowościach. Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży pozwala nam sprawnie realizować wszystkie zlecenia. Specjalizujemy się w usługach związanych z instalacjami elektrycznymi i odgromowymi. Właścicielem firmy jest Roman Müller.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych. Odpowiednie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie sprawiają, że Klienci mają pewność realizacji usługi na najwyższym poziomie.

Nasza podstawowa oferta to:
  • montaż instalacji elektrycznych,
  • montaż instalacji odgromowych,
  • montaż instalacji telefonicznych.
Przyjmujemy także zlecenia związane z remontami instalacji. Sprawnie usuwamy wszelkiego rodzaju awarie elektryczne, wymieniając uszkodzone podzespoły, kable itd.

Podejmujemy się także montażu i naprawy sieci komputerowych. Sieci podłączamy w budynkach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej, korzystając z najlepszej jakości części, które pochodzą od renomowanych producentów. Wszystkie z wykonywanych przez nas prac są objęte gwarancją.

Ponadto w ramach naszej działalności montujemy systemy grzewcze. Uzupełnieniem naszej oferty są usługi związane z wykonaniem pomiarów elektrycznych w szerokim zakresie.

Instalacja elektryczna odmówiła posłuszeństwa? Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Roman Müller Instalacje elektryczne i odgromowe

Roman Müller Instalacje elektryczne i odgromowe, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Roman Müller Instalacje elektryczne i odgromowe