Ze mną na imprezie nie ma nudy
Ze mną na imprezie nie ma nudy, Roland-Party, Maciej Czujko, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1250941336
Rok założenia:
2008
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nazywam się Maciej Czujko i jestem profesjonalnym DJ-em i organizatorem imprez. Moja firma Roland-Party działa nieprzerwanie od 2008 roku. Siedzibą firmy jest Warszawa. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Dobra impreza to często wspomnienie, które pamięta się latami. Dobra impreza to ludzie, ale także właściwa oprawa i organizacja. Działając w branży rozrywkowej od wielu lat jestem tego doskonale świadom. Dlatego też zawsze dbam o to, żeby organizowana przeze mnie impreza stała na najwyższym poziomie i żeby jeszcze długi czas potem uczestnicy wspominali ją z uśmiechem, a może i nostalgią.

Jako DJ i organizator zajmuję się przygotowaniem różnego rodzaju imprez, a wśród nich najważniejsze to:
  • imprezy dyskotekowe,
  • imprezy okolicznościowe,
  • osiemnastki,
  • połowinki,
  • imprezy imieninowe,
  • wieczory kawalerskie,
  • wieczory panieńskie,
  • zabawy andrzejkowe,
  • inne.
Moja firma Roland-Party organizuje również imprezy sylwestrowe, na których będą się Państwo świetnie bawić do białego rana. Mam także doskonałą propozycję dla firm: organizuję imprezy integracyjne i bankiety firmowe.

Od lat reprezentuję Dee Jay Mix Club i Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki Dj Union. Moje zbiory muzyczne są w pełni legalne, na co mam potwierdzenie w dokumentach. Posiadam ogromną kolekcję płyt i utworów do publicznego odtwarzania, znajomość muzyki pozwala mi swobodnie dobierać style i melodie. Udział w Mistrzostwach Polski Prezenterów Dyskotek 2001 zaowocował otrzymaniem nagrody Publiczności. Posiadam również wyróżnienie w kursie dla DJ-ów organizowanym przez firmę DENON.

Tworzę 60-minutowe sety muzyczne, które następnie zgrywam na płytę CD lub na mp3, pen-drive i dysk twardy komputera stacjonarnego i laptopa, albo kartę pamięci SD. Dokładne przygotowanie do prowadzenia imprezy to jeden z moich atutów. Jestem elastyczny, zawsze z uwagą dobieram repertuar. Chętnie współpracuję z firmami, domami kultury, szkołami i gimnazjami, a także organizacjami pozarządowymi, jak również osobami prywatnymi. Zawsze robię wszystko, aby zapewnić Państwu znakomitą zabawę - nuda to słowo, które nie występuje w moim słowniku.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty organizacji imprez.

Wideo

Kontakt

Kontakt Roland-Party, Maciej Czujko

Roland-Party, Maciej Czujko, Warszawa

Opinie (11)

Opinie o firmie Roland-Party, Maciej Czujko

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Oliwer
Oliwer
5.0
18.11.2019
Sylwestrowa zabawa pierwsza klasa. Chyba jeden z najlepszych sylwestrów jakie miałem, a to w dużej mierze zasługa przygotowania imprezy przez firmę Roland-Party.
Tośka
Tośka
5.0
16.09.2019
Impreza w stylu disco i to taka, że wszyscy się bawili! Nie mam wątpliwości, że to jeden z lepszych DJ-ów, jakich znam. Polecam z czystym sumieniem.
Ula
Ula
5.0
14.07.2019
Bardzo dobra zabawa, jak dla mnie sto na sto!
Wojciech
Wojciech
5.0
03.05.2019
Jak się bawić to z panem Maciejem. Człowiek nie tylko z doświadczeniem, ale również świetnym gustem muzycznym.
Błażej
Błażej
5.0
07.03.2019
Organizowali bankiet firmowy i mogę tylko powiedzieć, że profesjonalne wykonanie. Jakość pod każdym względem, warto skorzystać z tej oferty.
Ewelinka
Ewelinka
5.0
28.01.2019
Fajnie zorganizowana zabawa andrzejkowa, bardzo mi się podobało. Polecam.
Zośka
Zośka
5.0
20.11.2018
Bajeczny wieczór panieński! Wybór tego DJ-a to było to! Doskonale się bawiłyśmy, takiej imprezy dawno nie miałam.
Tomek
Tomek
5.0
23.09.2018
Świetnie dobrana muzyka. Wielki plus za całą organizację, doceniłem, jak wiele od tego zależy. Polecam serdecznie.
Dorota
Dorota
5.0
01.07.2018
Rzetelnie, świetnie przemyślane pod względem muzycznym i całość super skomponowana. Polecam, bo warto.
Mateusz
Mateusz
5.0
14.05.2018
Dobrze się bawiłem na imprezie imieninowej kolegi. Od razu przypadł mi do gustu repertuar. Mam zamiar organizować swoje 30 urodziny i już wiem kogo wynajmę.
Marcelina
Marcelina
5.0
22.03.2018
Studniówka pierwsza klasa i duży w tym udział DJ-a. Wszyscy się doskonale bawili, fajny dobór kawałków, cały czas chciało się pląsać po parkiecie. Super, serdecznie polecam.