Naprawa i programowanie maszyn rolniczych
Naprawa i programowanie maszyn rolniczych, Rol-Serwis Podniesińska J., Nowe Iganie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8211738729
Dodatkowe kontakty:

502 473 905

Branża:

O firmie

Firma Rol- Serwis powstała w 2012 roku, a jej założycielką jest Jolanta Podniesińska. Siedziba naszej działalności mieści się w Siedlcach, na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie naprawy systemów elektronicznych w maszynach rolniczych oraz w samochodach osobowych. Mamy wieloletnie doświadczenie branżowe, dzięki czemu możemy zapewnić solidną i szybą naprawę nawet trudnych usterek. Podejmujemy się współpracy z Klientami prywatnymi oraz z firmami.

Reperujemy maszyny różnych marek, a w tym między innymi JCB, Landini, Manitou BF, New Holland czy John Deere. Naprawiamy także samochody nie starsze niż 6 lat producentów, takich jak BMW, Mercedes, Audi, Peugeot, Renault. Citroen, Seat oraz Skoda.

Zakres usług obejmuje:
 • jednostki sterujące skrzyń biegów,
 • kalibrację skrzyń biegów oraz systemów podnoszenia,
 • systemy elektronicznego sterowania podnośnikiem,
 • zwiększanie mocy maszyn,
 • odłączanie systemu SCR,
 • unowocześnianie maszyn i przywracanie im starszego oprogramowania.
Poza tym oferujemy również korekcję oprogramowania sterowników, elektroniczne usuwanie filtrów cząstek stałych DPF oraz usuwanie zaworów recyrkulacji spalin EGR.

Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych, a w tym czujników ciśnienia hamulców, cisnienia oleju, obrotów i wałka rozrządu. Polecamy także filtry oleju i paliwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba firmy Rol- Serwis mieści się w Siedlcach, a więcej informacji znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.

Artykuły

Gdzie szukać części do maszyn rolniczych? Sprawdź ofertę firmy Rol-Serwis
Gdzie szukać części do maszyn rolniczych? Sprawdź ofertę firmy Rol-Serwis
Części do maszyn i ciągników można kupić w sklepie stacjonarnym, sklepie internetowym lub przez serwis ogłoszeniowy. Sprawdź, która opcja jest najlepsza.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Rol-Serwis Podniesińska J.

Rol-Serwis Podniesińska J., Nowe Iganie

Aktualności

 • serwis maszyn rolniczych

  29.09.2023

  W Rol-Serwis nie tylko naprawimy Twoje maszyny rolnicze, ale także dostarczymy Ci wysokiej jakości części zamienne. W ofercie mamy na przykład potencjometry, trójniki wtryskiwacza, zawory elektromagnetyczne, zestawy uszczelnień, filtry oleju i paliwa oraz czujniki ciśnienia hamulców, cisnienia oleju, obrotów i wałka rozrządu. Dostarczamy produkty od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możemy zagwarantować ich niezawodność. Zapraszamy!

  Więcej informacji
 • serwis maszyn rolniczych

  24.07.2023

  Potrzebujesz zwiększenia mocy swoich maszyn rolniczych lub sieczkarek do kukurydzy? Rol-Serwis jest do Twojej dyspozycji. Przeprowadzimy kalibrację liczników oraz zdejmiemy blokady. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w naprawach i modernizacjach maszyn, a także w unowocześnianiu oprogramowania. Zachęcamy do kontaktu.

  Więcej informacji
 • programowanie maszyn rolniczych

  30.05.2023

  Szukasz fachowców do kompleksowej obsługi Twoich maszyn rolniczych? Rol-Serwis to firma, która działa na rynku już od 2012 roku. Oferujemy usługi z zakresu elektroniki, programowania oraz napraw mechanicznych. Posiadamy bogatą wiedzę na temat produktów marek, takich jak JCB, Landini, Manitou BF, New Holland czy John Deere. Współpracujemy zarówno z Klientami prywatnymi, jak i z firmami. Zapraszamy.

  Więcej informacji
 • programowanie maszyn rolniczych

  28.03.2023

  Chcesz, aby Twoje maszyny rolnicze działały sprawnie i bezpiecznie? Rol-Serwis jest do Twojej dyspozycji. Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, w tym kalibrację skrzyń biegów oraz systemów podnoszenia, systemy elektronicznego sterowania podnośnikiem, zwiększanie mocy maszyn, odłączanie systemu SCR, elektroniczne usuwanie filtrów cząstek stałych DPF i usuwanie zaworów recyrkulacji spalin EGR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować szybką i skuteczną realizację prac.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Rol-Serwis Podniesińska J.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.