Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7122705685

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Rodzinny Dom Dziecka" z lokalizacją w miejscowości Lublin ma za zadanie wychowanie i sprawowanie opieki nad dziećmi całkowicie lub czasowo pozbawionymi opieki rodziców. Do domów dziecka i ośrodków opiekuńczych trafiają głównie dzieci odebrane po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, bądź na prośbę rodziców w chwilowo trudnej sytuacji życiowej, którzy potrzebują wsparcia przy zapewnieniu dobrej opieki swoim dzieciom.

"Rodzinny Dom Dziecka" znajduje się w miejscowości Lublin w województwie lubelskim. Aby nas odwiedzić należy udać się pod adres: Harnasie 3 lok. 26-27. Nasz kod pocztowy, to: 20-857 Lublin. "Rodzinny Dom Dziecka" w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) znajduje się pod właściwym Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7122705685.

Aby skontaktować się z nami należy zadzwonić na numer 81 741 82 81.

Kontakt

Kontakt Rodzinny Dom Dziecka

Rodzinny Dom Dziecka, Lublin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Rodzinny Dom Dziecka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.