Usługi czyszczenia i wycinania korzeni z kanalizacji
Usługi czyszczenia i wycinania korzeni z kanalizacji, Roboty Budowlano-Czyszczeniowo-kanalizacyjne Tomża Ireneusz, Pszczyna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6381291321
REGON: 241484126
Rok założenia:
1995

O firmie

W firmie Roboty Budowlano-Czyszczeniowo-Kanalizacyjne zajmujemy się obsługą sieci kanalizacyjnych od 1995 roku. Właścicielem naszej działalności jest Ireneusz Tomża. Siedzibę mamy w Pszczynie, na terenie województwa śląskiego.

Oferta

Technika kanalizacyjna jest naszą specjalnością. Zajmujemy się kompleksową obsługą systemów odprowadzania nieczystości płynnych z obiektów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, w tym specjalistycznym pojazdem do wywozu odpadów oraz narzędziami serwisowymi. Współpracujemy z organami administracyjnymi, a także firmami oraz klientami indywidualnymi.

Wykonujemy takie usługi jak:
  • hydrodynamiczne czyszczenie i udrażnianie kanalizacji,
  • wywóz osadów,
  • czyszczenie zbiorników,
  • naprawa i czyszczenie uzbrojenia sieci kanalizacyjnej,
  • likwidacja korzeni z kanalizacji,
  • płukanie ciągów kanalizacyjnych.
Czyścimy elementy betonowe kanalizacji, takie jak studzienki, rurociągi, flotatory, wymienniki czy kanały technologiczne. Ponadto doprowadzamy do porządku różnego rodzaju zbiorniki, w tym szamba, zbiorniki przeciwpożarowe, osadniki oraz wanny osadowe.

Zapewniamy również serwis separatorów tłuszczu i substancji ropopochodnych. Obejmuje on odpompowanie i wywóz nieczystości, a także mycie powierzchni separatów.

Działamy jako pogotowie kanalizacyjne. Jesteśmy przygotowani do likwidacji każdej usterki, zapewniając wydajne i bezpieczne funkcjonowanie sieci.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Artykuły

Roboty Budowlano-Czyszczeniowo-Kanalizacyjne: Zatkana kanalizacja - najczęstsze przyczyny, sposoby działania
Roboty Budowlano-Czyszczeniowo-Kanalizacyjne: Zatkana kanalizacja - najczęstsze przyczyny, sposoby działania
Niedrożna kanalizacja wymaga oczyszczenia, najlepiej z pomocą dobrego specjalisty, na przykład z firmy Pogotowie kanalizacyjne Dawid Gongalski z Katowic.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Roboty Budowlano-Czyszczeniowo-kanalizacyjne Tomża Ireneusz

Roboty Budowlano-Czyszczeniowo-kanalizacyjne Tomża Ireneusz, Pszczyna

Opinie (0)

Opinie o firmie Roboty Budowlano-Czyszczeniowo-kanalizacyjne Tomża Ireneusz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.