Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272898199
REGON: 383814852
Rok założenia:
2019

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Robert Wróblewski" to punkt znajdujący się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim, który zapewnia rzetelną, kompleksową i profesjonalną pomoc obejmująca usługi świadczone przez pogotowie ratunkowe. Doświadczeni i wysoce wykwalifikowani ratownicy medyczni pracują w naszym zespole, a do ich obowiązków należy udzielanie pierwszej pomocy oraz opieka nad poszkodowanymi podczas transportu do szpitala.

Numer telefonu 696 478 313 służy do kontaktu z naszymi kompetentnymi pracownikami. W ten sposób można poinformować o zagrożeniu zdrowia lub życia ludzi. Telefonując, otrzymają Państwo konieczną pomoc wykwalifikowanych służb ratownictwa medycznego.

"Robert Wróblewski" jest usytuowana w miejscowości Warszawa, na Pustola 36A lok. 10. Mamy następujący kod pocztowy: 01-107 Warszawa. "Robert Wróblewski" widnieje na liście firm wpisanych do CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) – można nas odnaleźć pod podanym nr NIP 5272898199. Z kolei numer REGON to: 383814852.

Kontakt

Kontakt Robert Wróblewski

Robert Wróblewski, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Robert Wróblewski