Kompleksowe usługi wykończeniowe
Kompleksowe usługi wykończeniowe, Robert Tomczyk, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5541598690
REGON: 383312978
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma Roberta Tomczyka powstała już jakiś czas temu. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy. Zajmujemy się usługami remontowymi.

Oferta

Naszą specjalizacją są wykończenia wnętrz. Podejmujemy się prac zarówno w mieszkaniach, jak i w domach jednorodzinnych. Zadbane i czyste mieszkanie to coś, o czym marzy każdy z nas. Pewnie nie zawsze mamy czas na to, by samemu zrobić remont lub brakuje nam takich umiejętności. Nie ma z czym zwlekać, każdy ma swoje zadania i dobrze, kiedy się nimi zajmuje. Naszą pracą jest odnowa lub wykończenie wnętrz Państwa mieszkań.

Oferta firmy to takie elementy jak:
  • malowanie,
  • tapetowanie,
  • sufity podwieszane,
  • gładzie,
  • ścianki działowe,
  • elewacje,
  • tynkowanie.
Poza tym podejmujemy się także: układania paneli, układania płytek, układania podłóg oraz szpachlowania. Zajmujemy się remontami całych mieszkań, a w szczególności kuchni oraz łazienek. Nie straszne są nam zadania z zakresu stolarki budowlanej. Do pracy podchodzimy bardzo poważnie i z wielką dokładnością.

Jesteśmy firmą solidną, rzeczową oraz terminową. Szczegóły omówione wcześniej z Klientami są dla nas wyznacznikami, za którymi podążamy w trakcie realizacji zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zakres działalności

Artykuły

Dobra firma budowlana - czyli jaka?
Dobra firma budowlana - czyli jaka?
Podejmując decyzję o remoncie, zapewne będziemy potrzebować fachowej pomocy ekipy remontowej. Jak wybrać dobrze? Na co zwrócić uwagę? Sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Robert Tomczyk

Robert Tomczyk, Bydgoszcz

Opinie (2)

Opinie o firmie Robert Tomczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Lidia
Lidia
5.0
22.09.2019
Super remonty. Bardzo podoba mi się, jak odnowili pokój dla mojego dziecka. Teraz wygląda naprawdę pięknie.
Paweł
Paweł
5.0
21.07.2019
Bardzo udana ekipa. Świetnie się z nimi współpracuje. To ważne, by fachowiec słuchał klienta. Wtedy obie strony będą zadowolone.