Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i technologie
Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i technologie, Robert Tieleczek Stolarstwo, Kotórz Mały

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9910269695
REGON: 160257232
Branża:

O firmie

Siedziba firmy, której właścicielem jest Robert Tieleczek, znajduje się w Kotorzu Małym, na terenie województwa opolskiego. Specjalizujemy się w usługach stolarskich. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1983 roku. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Do zakresu świadczonych przez naszą firmę usług należy obróbka drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Możemy Państwu zaproponować szeroki zakres usług, dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami. Zajmiemy się wykonaniem bezpłatnej wyceny oraz wymiarowania u Klienta. Przygotowujemy projekt, wykonywany techniką komputerową. Następnie realizujemy go, a na końcu montujemy.

Podejmiemy się produkcji drzwi drewnianych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Oprócz tego oferujemy:
 • drewniane schody,
 • drewniano-metalowe schody,
 • okna,
 • rolety.
Uzupełnienie naszej oferty stanowi produkcja mebli łazienkowych i pokojowych. Wykonamy dla Państwa solidne i estetyczne szafy oraz regały.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy służą pomocą i fachowym doradztwem. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i technologie. Zapewniamy rzetelne i estetyczne wykonanie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie z oferowanych przez nas usług i produktów. Działamy bez żadnych pośredników.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego zakładu stolarskiego w Kotorzu Małym.

Artykuły

Dlaczego warto zamówić schody w zakładzie stolarskim?
Dlaczego warto zamówić schody w zakładzie stolarskim?
Potrzebujesz schodów drewnianych na wymiar, idealnie dopasowanych do Twojego domu lub mieszkania? Zleć przygotowanie projektu doświadczonemu stolarzowi.
Jak wybrać odpowiednie drzwi do swojego domu?
Jak wybrać odpowiednie drzwi do swojego domu?
Przy zakupie drzwi drewnianych zewnętrznych i wewnętrznych należy zwrócić uwagę na ich jakość i montaż – najlepsze produkty oferują pracownie stolarskie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Robert Tieleczek Stolarstwo

Robert Tieleczek Stolarstwo, Kotórz Mały

Opinie (1)

Opinie o firmie Robert Tieleczek Stolarstwo

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Bernadeta
Bernadeta
5,0
08.01.2019
Polecam, przygotowali bardzo ładny projekt i zajęli się jego dokładną realizacją. Meble wyglądają dokładnie tak, jak chcieliśmy.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0