Oferujemy nabijanie klimatyzacji w samochodach
Oferujemy nabijanie klimatyzacji w samochodach, Robert Linowski, Radom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9482388791
REGON: 388684911
Rok założenia:
2021

O firmie

Prowadzimy warsztat samochodowy Auto Lex, którego właścicielem jest Robert Linowski. Siedziba warsztatu znajduje się w Radomiu, w województwie mazowieckim.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Specjalizujemy się w usługach związanych z mechaniką samochodową, zajmujemy się profesjonalną diagnostyką komputerową pojazdów, która pozwoli nam na wykrycie wszelkich nieprawidłowości, a następnie ich eliminację. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie. W zakres naszych usług wchodzi:
  • wulkanizacja opon,
  • regeneracja zacisków,
  • wymiana rozrządów,
  • wymiana sprzęgła,
  • naprawa zawieszenia,
  • konserwacja podwozia,
  • serwis klimatyzacji.
Zajmiemy się sprawdzeniem samochodu przed zakupem. Oferujemy nasze usługi PDR, zapewniamy usuwanie wgnieceń karoserii samochodowych bez konieczności późniejszego lakierowania. Wykonujemy naprawę karoserii po gradobiciu, przygotujemy elementów do lakierowania bez użycia szpachli, pozbędziemy się wgnieceń parkingowych bez lakierowania.

Prowadzimy serwis klimatyzacji przy wykorzystaniu maszyn marki Bosch oraz Marelli, zapewniamy obsługę samochodów z czynnikiem R123a oraz R1234yf. Zajmiemy się sprawdzeniem szczelności układu klimatyzacji, jego napełnianiem oraz dezynfekcją.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego warsztatu w Radomiu.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Wideo

Kontakt

Kontakt Robert Linowski

Robert Linowski, Radom

Opinie (4)

Opinie o firmie Robert Linowski

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Eliza
Eliza
4.0
30.05.2022
Fachowy serwis klimatyzacji, zajęli się sprawdzeniem szczelności układu klimatyzacji oraz jego napełnieniem, teraz wszystko działa doskonale.
Tymek
Tymek
5.0
06.03.2022
Godne polecenia usługi związane z diagnostyką pojazdów oraz ich naprawą, to specjaliści w swojej dziedzinie. Bez problemu wymienili mi rozrząd, nie zapłaciłem dużo.
Kilarepa
Kilarepa
5.0
18.01.2022
Oferują likwidację wgnieceń parkingowych bez lakierowania, efekt jest świetny! Polecam każdemu tę firmę.
Artur
Artur
5.0
16.11.2021
Korzystałem z ich usług, zajęli się naprawą mojego auta, w tym wymianą sprzęgła i serwisem klimatyzacji. Polecam, solidnie i w niewygórowanej cenie.