Zajmujemy się hydrauliką i wykończeniami wnętrz
Zajmujemy się hydrauliką i wykończeniami wnętrz, Robert Janowski Usługi Ogrodnicze i Instalacyjne, Dominów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9461127720
REGON: 430675713
Rok założenia:
2017

O firmie

Prowadzona przez Roberta Janowskiego firma zlokalizowana jest w Dominowie, na terenie powiatu i województwa lubelskiego. Działamy od wielu już lat, rozpoczęliśmy bowiem jeszcze w 1996 roku oferując szeroki zakres usług instalacyjnych i ogrodniczych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Działamy już od ponad dwudziestu lat i wykorzystaliśmy ten czas na zdobycie cennego doświadczenia, co zaowocowało również szerokim gronem zadowolonych Klientów. Dla nas kwestia zagwarantowania profesjonalnego wykonania usług jest sprawą niezmiennie priorytetową.

Nasza obecna oferta to:
  • instalacje hydrauliczne,
  • instalacje elektryczne,
  • instalacje centralnego ogrzewania,
  • montaż kolektorów słonecznych,
  • montaż pieców gazowych,
  • montaż pieców węglowych,
  • pompy ciepła i rekuperacja.
W szerokim zakresie proponujemy również usługi ogrodnicze. Zajmujemy się zakładaniem ogrodów, przycinaniem i wycinaniem drzew oraz krzewów, pielęgnacją trawników i terenów zielonych, strzyżeniem żywopłotów, a także architekturą ogrodową. Doskonale odnajdujemy się w zajęciach ogrodniczych i możemy pochwalić się sporym doświadczeniem.

Dodatkowo trudnimy się realizacją zleceń związanych z wykończeniami wnętrz. Cechuje nas wyczucie estetyki, a nasze realizacje odpowiednie połączenie funkcjonalności i elegancji.

Nasza działalność obejmuje Lublin i ościenne powiaty. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak też firmami i instytucjami.

Stawiamy na rzetelność oraz w pełni angażujemy się w powierzone zadania. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowników, a w codziennych zajęciach wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Przez lata z powodzeniem wykonaliśmy setki prac związanych z instalatorstwem czy ogrodnictwem. Zawsze terminowo realizujemy zlecenia, a jakość pracy niezmiennie idzie w parze z korzystnymi cenami. Na wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Zachęcamy do kontaktu i serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Instalacje elektryczne - domowy prąd pod kontrolą.
Instalacje elektryczne - domowy prąd pod kontrolą.
Wykonywanie instalacji elektrycznej krok po kroku. Kto zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji elektrycznych? Elementy instalacji elektrycznych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Robert Janowski Usługi Ogrodnicze i Instalacyjne

Robert Janowski Usługi Ogrodnicze i Instalacyjne, Dominów

Opinie (11)

Opinie o firmie Robert Janowski Usługi Ogrodnicze i Instalacyjne

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Darek
Darek
5.0
22.05.2020
Starają się, ale przede wszystkim to rozumieją o co w tej robocie chodzi. Instalacja zrobiona porządnie, nieprędko coś nawali.
Miłosz
Miłosz
5.0
10.03.2020
Skorzystałem z oferty montażu pieca węglowego. Wszystko ok, jestem zadowolony.
Karol
Karol
5.0
09.01.2020
Spece i tyle w temacie. Cena przystępna za usługi związane z wycinką drzew. Warto skorzystać.
Janek
Janek
5.0
15.11.2019
Już dwa razy z nimi współpracowałem i sobie doskonale ze wszystkim radzą. Widać, że niezależnie co robią zależy im na jakości. Polecam.
Gosia
Gosia
5.0
03.09.2019
Absolutnie bez zastrzeżeń, wszystko, jak trzeba. Dla mnie firma trzyma wysoki poziom!
Wiktoria
Wiktoria
5.0
27.07.2019
Plus za dobrej jakości materiały użyte przy wykańczaniu wnętrz oraz za drobiazgowość. Na szczęście nic nie robią na chybcika.
Andrzej
Andrzej
5.0
28.05.2019
Dla mnie jedna z lepszych firm instalatorskich z jakimi współpracowałem jako właściciel firmy budowlanej. Widać, ze lata się tym zajmują. Polecam.
Aneta
Aneta
5.0
08.03.2019
W zakresie usług ogrodniczych warto ich polecać. Nie odwalają fuszerki, można powiedzieć, że umieją się przyłożyć do swojej pracy.
Kamil
Kamil
5.0
03.01.2019
Postarali się z instalacją elektryczną. Dobra firma i oferta.
Ernest
Ernest
5.0
25.11.2018
Rzetelne wykonanie, rzetelne materiały. Dziesięć na dziesięć, jeśli chodzi o wykonanie.
Bolek
Bolek
5.0
30.09.2018
Świetna firma, jeśli chodzi o instalacje hydrauliczne. Po prostu wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Firma, którą chętnie polecam, bo wiem, że przykładają się do swojej pracy.