Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5731738651
REGON: 240010337
Rok założenia:
2005

O firmie

RM Auto jest to nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma, której działalność prowadzimy od 2005 roku. Specjalizujemy się w samochodowych instalacjach gazowych. Siedziba naszego warsztatu samochodowego zlokalizowana jest w Częstochowie. Właścicielem firmy jest Remigiusz Molenda.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór usług związanych z instalacjami gazowymi. Wykonujemy między innymi ich montaż, a także serwis. Wykonujemy tego typu prace we wszystkich modelach samochodów. Oferujemy także kompleksowe naprawy autogazu, które zostały wykonane w innych zakładach.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy:
  • diagnostyka STAG,
  • montaż STAG ,
  • instalacja LPG-tech,
  • naprawy wtryskiwaczy firmy Hana.
Poza instalowaniem gazowych systemów zasilania w pojazdach, zajmujemy się też realizacją prac związanych z elektroniką i mechaniką samochodową. Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która udzieli Państwu fachowych rad.

Zapewniamy rzetelność, terminowość i pełen profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z usług firmy RM Auto.

Kontakt

Kontakt Rm Auto FHU Remigiusz Molenda

Rm Auto FHU Remigiusz Molenda, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Rm Auto FHU Remigiusz Molenda