Zakład szkutniczy
Zakład szkutniczy,

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5791751709
REGON: 369497204
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma River Marine z Miłoradza, w województwie pomorskim należąca do Grzegorza Sobczyka świadczy usługi z zakresu szkutnictwa. Zajmujemy się kompleksową naprawą łodzi, jachtów i kajaków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Zajmujemy się świadczeniem usług szkutniczych. Podejmujemy się naprawy i wyposażenia jachtów, a także łodzi drewnianych. Oprócz tego proponujemy modernizację maszyn pływających. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak:
  • renowacje podkładów,
  • wykonanie żagli,
  • naprawa żagli,
  • projekty odbudowy jachtów.

Specjalizujemy się zarówno w pracach remontowych, jak i renowacyjnych. Oferujemy renowacje jachtów oraz ich kadłubów. Wykonujemy takie usługi jak szlifowanie, czy malowanie kadłubów. Dodatkowo odnawiamy wnętrza zgodnie z potrzebami klientów.

Marzysz o zabudowie luksusowego jachtu? Wystarczy, że zgłosisz się do naszego zakładu szkutniczego. Przygotowujemy projekt zabudowy i renowacji jachtu. W swojej pracy używamy wysokiej jakości materiałów oraz surowców. Dbamy o każdy szczegół. Staramy się, by wnętrze było nie tylko piękne, ale również funkcjonalne.

Zakres działalności naszego zakładu szkutniczego obejmuje usługi w zakresie prac renowacyjnych i lakierniczych kadłuba. Uzupełnienie oferty stanowią solidne pokłady z drewna teakowego. Zapewniamy okucia na indywidualne zamówienia, w tym relingi, bramki do kładzenia masztu bądź kosze dziobowe oraz rufowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy River Marine z Miłoradza.

Artykuły

Jak zabezpieczyć jacht przed porostami?
Jak zabezpieczyć jacht przed porostami?
Wybór odpowiedniej farby przeciwporostowej stoi przed każdym właścicielem statku, jachtu czy łodzi. Czym kierować się przy zakupie tego typu produktów?

Wideo

Kontakt

Kontakt "River Marine" Grzegorz Sobczyk

"River Marine" Grzegorz Sobczyk, Miłoradz

Opinie (5)

Opinie o firmie "River Marine" Grzegorz Sobczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jędrek
Jędrek
5.0
26.01.2020
Odnowili kajak dla mojego syna. Tanio i terminowo.
Robert
Robert
5.0
15.11.2019
Wnętrze mojego małego statku wygląda teraz jak nowe.
Anka
Anka
5.0
08.09.2019
Mój jacht wymagał odnowienia. Zrobili to perfekcyjnie.
Karol
Karol
5.0
15.07.2019
Naprawa żagla do mojego jachtu nie trwała długo i zdążyłem na ustalony rejs. Polecam.
Mateusz
Mateusz
5.0
07.05.2019
Świetny zakład szkutniczy, wykonali renowację mojej starej łódki. Znowu jest piękna i mogę nią pływać po zalewie, polecam.