Zabezpiecz finanse swojej firmy
Zabezpiecz finanse swojej firmy , Risk Brokers Tomasz Pasierbowicz, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7132704523
REGON: 432518136
Branża:

O firmie

Nazywam się Tomasz Pasierbowicz i jestem brokerem ubezpieczeniowym założycielem firmy Risk Brokers oraz członkiem ogólnopolskiej grupy brokerskiej CRB. Siedziba mojej firmy znajduje się w Lublinie. Pracuje głównie dla klientów z województwa lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego. W branży ubezpieczeń pracuje nieprzerwalnie od 2007 roku. Jako Broker Ubezpieczeniowy świadczę kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczenia należności, windykacji, faktoringu. współpracuję z kancelarią odszkodowawczą, a także innymi specjalistami od likwidacji szkód. Zapraszam do kontaktu.

Oferta

Jako założyciel firmy Risk Brokers bardzo często pomagam przedsiębiorcom w zabezpieczeniu ich interesów i oferuję im ubezpieczenie należności. Polisa ta chroni przedsiębiorstwo przed stratami pieniężnymi, w przypadku natrafienia na kontrahenta, który jest niewypłacalny i zwleka z uiszczeniem pieniędzy za sprzedany towar lub wykonaną usługę. Ubezpieczenie kredytu kupieckiego zapewnia moim Klientom wymierne korzyści, do których należy:
  • ochrona finansowa po zawarciu transakcji z kontrahentem, którego firma zgłasza upadłość,
  • zabezpieczenie biznesu podczas nawiązywania nowych kontaktów z partnerami handlowymi,
  • wypłata odszkodowania, jeśli kontrahent nie zapłaci swoich zobowiązań,
  • bieżąca analiza i monitorowanie wypłacalności poszczególnych partnerów handlowych.
Ta ostatnia korzyść jest bardzo ważna dla osób prowadzących własny biznes. To działanie prewencyjne ograniczające ryzyko nawiązywania relacji handlowych z osobami, które nie są godne zaufania.

Ubezpieczenie wierzytelności ma też wiele innych zalet. Dzięki polisie przedsiębiorca nie musi się martwić prowadzeniem procesów windykacyjnych na własną rękę. Jeśli jeden z jego partnerów handlowych nie zapłacił faktury w terminie, Klient może zwrócić się o pomoc do ubezpieczyciela, który samodzielnie spróbuje namówić dłużnika do spłaty należności. Jeżeli działania te nie przyniosą efektu, przedsiębiorca nie angażuje się w długotrwałe rozprawy sądowe ani nie nawiązuje współpracy z komornikiem. Wystarczy, że zwróci się do ubezpieczyciela o wypłatę odszkodowania, które wynosi około 80-90% kwoty brutto faktury.

Osoby, które chciałyby w taki sposób zabezpieczyć finanse swojej firmy, mogą skorzystać z mojego doradztwa, szczególnie że na polskim rynku aż 7 towarzystw oferuje polisy kredytu kupieckiego. Pomogę znaleźć tę najatrakcyjniejszą ofertę zapewniającą Klientowi odpowiedniej wysokości ochronę. Wspólnie z przedsiębiorcą omówimy zasady działania takich polis jak:
  • Single Risk - ubezpieczenie pojedynczych kontrahentów,
  • Whole Turnover - ubezpieczenie portfelowe,
  • Excess of Loss - ubezpieczenie dostosowane do procedur wewnętrznych firmy przewidziane dla dużych korporacji,
  • Top up Cover - ubezpieczenie nadwyżek.
W trakcie spotkania opowiem o tym, na jakich zasadach działają powyższe ubezpieczenia i sam załatwię wszystkie formalności.

Zachęcam do współpracy - Tomasz Pasierbowicz, właściciel firmy Risk Brokers z Niedrzwicy Kościelnej.

Marki i specjalizacje

Euler Hermes Kuke Coface Credendo Ergo Hestia Atradius

Artykuły

Risk Brokers – na czym polega faktoring i jakie są jego podstawowe rodzaje?
Risk Brokers – na czym polega faktoring i jakie są jego podstawowe rodzaje?
Faktoring, czyli usługa świadczona przez Risk Brokers, polega na finansowaniu działalności firmy przez faktora. Wejdź i sprawdź, jakie wyróżniamy jego rodzaje.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Risk Brokers Tomasz Pasierbowicz

Risk Brokers Tomasz Pasierbowicz, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Risk Brokers Tomasz Pasierbowicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.