Meble na zamówienie - szafy, kuchnie, garderoby
Meble na zamówienie - szafy, kuchnie, garderoby, Riko Meble Robert Wojtunik, Łomianki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181212975
REGON: 012800211
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

W Riko Meble zajmujemy się produkcją mebli na wymiar od kilkudziesięciu lat. Nasza pracownia stolarska zlokalizowana jest w Łomiankach, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielem firmy jest Robert Wojtunik.

Oferta

Współpracujemy głównie z klientami z Warszawy i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu mebli do domów i biur. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. W naszej ofercie znajdą Państwo meble do wyposażenia wielu pomieszczeń w domach. Wyroby Riko Meble wyróżnia niepowtarzalny styl, estetyka wykonania i trwałość. Nasze konstrukcją cechuje wysoka jakość, ponieważ do ich tworzenia wykorzystujemy najlepsze materiały.

Nasza oferta to:
  • zabudowy kuchenne,
  • zabudowy garderób,
  • meble łazienkowe,
  • szafy wnękowe,
  • meble biurowe,
  • meble sypialniane.
Meble wytwarzamy zgodnie z zaleceniami klienta. Dzięki naszym niezawodnym dostawcom zapewniamy Państwu szeroki wybór materiałów, akcesoriów oraz dodatków meblowych, takich jak nóżki ozdobne, fronty fornirowane, płyty MDF, szkło, lustra czy rattan. Przygotowaliśmy także szeroką gamę kolorów oraz wykończeń mebli. Proponujemy atrakcyjne ceny, a wszystkie zamówienia realizujemy terminowo.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Riko Meble.

Artykuły

Riko Meble – meble na zamówienie dopasowane do potrzeb
Riko Meble – meble na zamówienie dopasowane do potrzeb
Riko Meble jest firmą specjalizującą się w wykonawstwie mebli na indywidualne zamówienie. Jakie rodzaje wyposażenia wykona dla nas ta firma stolarska?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Riko Meble Robert Wojtunik

Riko Meble Robert Wojtunik, Łomianki

Opinie (1)

Opinie o firmie Riko Meble Robert Wojtunik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Joanna
Joanna
5.0
31.05.2022
Zamówiłam u nich zabudowę garderoby. Jest nie tylko bardzo piękna, ale niesamowicie funkcjonalna. Wszystko wykonali dokładnie tak, jak chciałam.