Kompleksowa opieka nad zwierzętami
Kompleksowa opieka nad zwierzętami, Rewiton PUH Jacek Minta, Krotoszyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7822072940
REGON: 251501667
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
2014

O firmie

Prowadzony przez nas hotel dla zwierząt Rewiton zlokalizowany jest w Krotoszynie, w województwie wielkopolskim. Hotel prowadzimy od 2000 roku. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Jacek Minta.

Oferta

Przez lata działalności udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, poszerzyć zakres swojej specjalistycznej wiedzy, a także zyskać zaufanie wielu Klientów. Swoją pracę traktujemy przede wszystkim jako pasję. Do każdego zwierzęcia podchodzimy z miłością, starając się stworzyć mu spokojną i rodzinną atmosferę podczas tymczasowej nieobecności właścicieli. Oferujemy całodobową opiekę dla zwierząt.

W skład oferty hotelu Rewiton wchodzą:
  • zabawa,
  • spacery,
  • zabiegi pielęgnacyjne,
  • pomoc weterynaryjna.
Hotel jest w pełni przystosowany do obecności zwierzaków, każde z nich posiada swój kojec z legowiskiem. Dysponujemy ogrodzonym wybiegiem dużych rozmiarów, gdzie zwierzęta mogą się bawić do woli. Dla bezpieczeństwa, wszystkim kotom oferujemy osobne pomieszczenie. Każdemu zwierzakowi zapewniamy godną opiekę.

W naszym hotelu pracują wyłącznie wykwalifikowane osoby, które wiedzą wszystko o zwierzętach. Gwarantujemy Państwu niskie ceny oraz pełne bezpieczeństwo podczas pobytu pupila. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nie ograniczamy się w swojej działalności, dlatego zajmujemy się też świadczeniem usług geologicznych.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Rewiton PUH Jacek Minta

Rewiton PUH Jacek Minta, Krotoszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Rewiton PUH Jacek Minta