Dancingi, potańcówki i najlepsze jedzenie
Dancingi, potańcówki i najlepsze jedzenie , Restauracja - Kawiarnia Teatralna, Ciechocinek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8911003071
REGON: 005873046
Dodatkowe kontakty:

697 983 910

Rok założenia:
1989

O firmie

Restauracja-Kawiarnia "Teatralna" została założona przez Kazimierza Kurtysa. Działamy już od 1990 roku, a nasz lokal znajduje się w Ciechocinku, w województwie kujawsko-pomorskim.

Oferta

Restauracja-Kawiarnia "Teatralna" jest wyjątkowym miejscem na mapie naszego miasta. To lokal, w którym od lat ludzie młodzi i starsi mogą uczestniczyć w organizowanych przez nas fajfach, czyli uwielbianych przez wszystkich gości imprezach tanecznych. Regularnie zapraszamy Klientów na dancingi oraz biesiady i bale, podczas których zapewniamy muzykę graną na żywo przez najlepsze zespoły, a także catering i obsługę ze strony naszych kelnerów.

Jednak oprócz organizacji balów andrzejkowych i sylwestrowych, karnawałów oraz wielu innych imprez okolicznościowych, oferujemy również wynajem 3 sal bankietowych osobom prywatnym! Dla gości, którzy chcą wyprawić u nas przyjęcie, przygotowujemy niezapomniane:
  • zabawy weselne,
  • urodziny,
  • imprezy firmowe,
  • spotkania integracyjne,
  • wigilie firmowe,
  • stypy.
W naszej restauracji dysponujemy 52 stolikami, a także 3 przestronnymi i pięknie udekorowanymi salami. Podczas każdego przyjęcia zapewniamy catering i serwujemy gorące dania obiadowe, przystawki, surówki, sałatki, zakąski oraz ciasta.

Jednak organizacja imprez okolicznościowych to nie jedyny profil naszej działalności. Każdego dnia zapraszamy również Klientów do restauracji, w której mogą zamówić domowe obiady gotowane według tradycyjnych przepisów kuchni polskiej. Oferujemy rozgrzewające i pyszne zupy, a także kotlety, dewolaje, gołąbki w sosie pomidorowym, pieczone żeberka, pieczeń wieprzową i wiele innych dań. Dla osób, którym zasmakują nasze potrawy, przygotowaliśmy również abonamenty obiadowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy - kadra Restauracji-Kawiarni "Teatralna" w Ciechocinku.

Artykuły

Restauracja Teatralna w Ciechocinku. Tu zjesz pyszny obiad i potańczysz do muzyki na żywo!
Restauracja Teatralna w Ciechocinku. Tu zjesz pyszny obiad i potańczysz do muzyki na żywo!
Restauracja Teatralna mieści się w Ciechocinku. Lokal specjalizuje się w kuchni polskiej i organizuje wieczorki taneczne. Sprawdź, dlaczego warto go odwiedzić!

Wideo

Kontakt

Kontakt Restauracja - Kawiarnia Teatralna

Restauracja - Kawiarnia Teatralna, Ciechocinek

Opinie (0)

Opinie o firmie Restauracja - Kawiarnia Teatralna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.