Wyjątkowe miejsce na każdą uroczystość
Wyjątkowe miejsce na każdą uroczystość, Restauracja i Pokoje Gościnne Emocja Teresa Barszcz, Łęczna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7131169772
REGON: 060332333
Rok założenia:
2008

O firmie

Nasza restauracja Emocja powstała w 2008 roku, jej siedziba znajduje się w Łęcznej, na terenie województwa lubelskiego. Zajmujemy się także organizowaniem imprez okolicznościowych. Przedsiębiorstwem zarządza Teresa Barszcz.

Oferta

W naszej restauracji chcemy, by każdy gość czuł się wyjątkowo. Aby to zapewnić, zawsze gotujemy przepyszne dania i wprowadzamy miłą atmosferę. Piękna, klimatyczna sala zachęca do wspólnej zabawy, a pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Gwarantujemy, że nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Do przygotowywania przepysznych dań wykorzystujemy wyłącznie świeże składniki pochodzące ze sprawdzonego źródła. Starannie dobieramy przyprawy i dodatki, tworząc niepowtarzalne oraz wykwintne posiłki. Nasze menu obejmuje dania z kuchni polskiej. Stawiamy na tradycyjne receptury oraz rzadko spotykane umiejętności kucharzy.

W sali organizujemy również:
  • imprezy integracyjne,
  • imprezy firmowe,
  • bankiety,
  • chrzciny,
  • komunie,
  • wesela.
Dysponujemy dwiema eleganckimi salami, w tym pomieszczeniem barowym i bankietowym. Pierwsza pomieści 70 osób, a druga 180 osób. Jedna z nich wyposażona jest w telewizor, rzutnik multimedialny oraz nagłośnienie. Do dyspozycji gości oddajemy parking, ogródek piwny, altankę ogrodową i bezpłatne łącze internetowe. Zajmujemy się także wynajmowaniem pokoi gościnnych ulokowanych w obiekcie.

Zapraszamy do odwiedzenia restauracji i pokoi gościnnych Emocja w Łęcznej.

Kontakt

Kontakt Restauracja i Pokoje Gościnne Emocja Teresa Barszcz

Restauracja i Pokoje Gościnne Emocja Teresa Barszcz, Łęczna

Opinie (6)

Opinie o firmie Restauracja i Pokoje Gościnne Emocja Teresa Barszcz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Borys
Borys
5.0
11.01.2019
Długo z narzeczoną szukaliśmy odpowiedniej restauracji na wesele, aż w końcu wybór padł na Emocję. Sala była piękna, a dania przepyszne. To był cudowny dzień.
Helena
Helena
5.0
06.11.2018
Zorganizowałam tam przyjęcie komunijne mojej córki i muszę przyznać, że wszystko wypadało idealnie. Córeczka była bardzo zadowolona, a goście ciągle chwalili jedzenie.
Daria
Daria
5.0
04.09.2018
Nigdy nie zawiodło mnie ich jedzenie. Pyszne dania kuchni polskiej, cudowna atmosfera i dużo miejsc. Regularnie wpadamy tam z rodzinką.
Adela
Adela
5.0
01.07.2018
Latem często spędzamy czas w ich ogródku piwnym. Dzieci mogą się bawić, a my odpoczywamy. Zimą za to spotykamy się na obiadach już w sali.
Sandra
Sandra
5.0
01.05.2018
Duży plus za dania kuchni polskiej. Uwielbiam restauracje, które nie próbują być na siłę nowoczesne. Czasami tradycyjne potrawy są o wiele lepsze. W Emocji zawsze jest pysznie i świeżo.
Jan
Jan
5.0
29.03.2018
Przepyszne jedzenie i wyjątkowy klimat. Zabrałem tam moją dziewczynę na kolację, która była oświadczynami. Zgodziła się! Miło wspominamy tamten dzień, nie tylko z powodu zaręczyn. Polecam!
Tagi