Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9691212292
REGON: 278076619
Rok założenia:
1998

O firmie

Właścicielem firmy Reno-Trans jest Seweryn Fabian. Działamy na rynku usług transportowych od piętnastu lat. Specjalizujemy się w transporcie HDS. Siedziba naszej firmy znajduje się w Sierakowicach, na terenie powiatu gliwickiego, w województwie śląskim.

Oferta

Wieloletnia praktyka zawodowa w branży transportowej jest naszym dużym atutem. Doskonale wiemy jak wykorzystać naszą wiedzę logistyczną w taki sposób, aby spedycja przebiegła sprawnie i bez jakichkolwiek zarzutów. O sile firmy Reno-Trans stanowią pracownicy, w tym doświadczeni kierowcy. Każdy z nich rzetelnie podchodzi do swych obowiązków, dbając przy tym o prawidłowe zabezpieczenie towaru.

Specjalizujemy się w transporcie HDS. Przewóz towarów wielkogabarytowych jest możliwy dzięki specjalistycznemu sprzętowi. Posiadamy dźwig samochodowy montowany na pojazdach ciężarowych, umożliwiający samodzielny załadunek i rozładunek towarów.

Zajmujemy się także transportem materiałów sypkich. Przewozimy m.in. żwir, piasek i inne materiały.

Zapewniamy usługi transportowe na najwyższym poziomie oraz fachowe doradztwo, świadczone przez bardzo kompetentnych i uprzejmych pracowników naszej firmy. Z nami Twój towar dotrze tam, gdzie chcesz!

Zapraszamy do współpracy z Reno-Trans.

Kontakt

Kontakt Reno-Trans Seweryn Fabian

Reno-Trans Seweryn Fabian, Sierakowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Reno-Trans Seweryn Fabian