Szkolenia bhp pracowników
Szkolenia bhp pracowników, Renmak Centrum BHP, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8981013169
REGON: 930034909
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Prowadzona przez nas firma Renmak Centrum BHP powstała w 1992 roku. Siedziba zlokalizowana jest we Wrocławiu. Naszą specjalnością jest świadczenie usług dla budownictwa oraz dla firm usługowych. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Renata Mączka.

Oferta

Od kilkunastu lat tworzymy firmę Renmark Centrum BHP, która ma swoją siedzibę w stolicy województwa dolnośląskiego, we Wrocławiu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zaufało nam wielu Klientów. Jesteśmy organizatorami szkoleń przygotowujących pracowników do rozpoczęcia pracy w danym zakładzie.

W naszej ofercie znajdują się:
  • szkolenia wstępne BHP
  • szkolenia okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami
  • szkolenia okresowe dla pracowników inżynieryjno-technicznych
  • szkolenia w zakresie metod prowadzenia instruktażu bezpieczeństwa i higieny pracy na danym stanowisku
Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Chcemy, by świadczone przez nas usługi dawały konkretne, pozytywne efekty. W pracy wykorzystujemy wiele metod i technik, które zbliżają nas do osiągnięcia zamierzonego celu.

Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu zapewniają Klientom profesjonalną obsługę oraz fachową poradę. Nasze szkolenia obejmują wiedzę z zakresu przepisów BHP, zasad bezpieczeństwa panujących w danej firmie oraz zasad ochrony przed występującymi zagrożeniami.

Na prowadzonych przez nas spotkaniach klienci dowiadują się, jak w bezpieczny sposób korzystać z maszyn i urządzeń, oraz jak w efektywny sposób organizować swoją pracę. Szkolenia obejmują także instruktaż z zakresu udzielania pierwszej pomocy i postępowania na wypadek pożaru. Wykorzystywane przez nas metody szkolenia obejmują między innymi: wykład połączony z prezentacją multimedialną czy analizę poszczególnych przypadków. Zajęcia kończy dyskusja z uczestnikami szkolenia oraz udział w zajęciach praktycznych sprawdzających poziom zdobytej wiedzy.

Oferujemy również ocenę ryzyka zawodowego, fachową pomoc w identyfikacji zagrożeń oraz analizę środowiska pracy. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetowa, gdzie znajduje się pełna oferta. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Artykuły

Z jakich elementów składa się ocena ryzyka zawodowego?
Z jakich elementów składa się ocena ryzyka zawodowego?
Każde stanowisko pracy rodzi niebezpieczeństwo wystąpienia pewnych zagrożeń. Dlatego potrzebna jest ocena ryzyka zawodowego. Z jakich etapów się składa?

Wideo

Kontakt

Kontakt Renmak Centrum BHP

Renmak Centrum BHP, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Renmak Centrum BHP

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Zuza
Zuza
5.0
24.05.2020
Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez te firmę. Było bardzo ciekawie! Nikt się nie nudził i dowiedzieliśmy się o wielu rzeczach na temat bezpieczeństwa w pracy.
Hubert
Hubert
5.0
03.03.2020
Polecam, znają przepisy, wiedzą jak konsekwentnie przeprowadzić szkolenie.
Janek
Janek
4.0
06.01.2020
Jeśli ktoś szuka dobrej firmy, która przeprowadza szkolenia BHP to tylko Renmak Centrum BHP! Szkolenia prowadzą z zaangażowaniem, realnie zależy im na bezpieczeństwie pracowników.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
21.11.2019
Są terminowi, szkolenia przeprowadzają rzetelnie i profesjonalnie. Polecam każdemu zainteresowanemu.