Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7290203145
Rok założenia:
1991

O firmie

Biuro rachunkowe Renia znajduje się w Łodzi. Prowadzi je od 1991 roku Renata Ewa Walczak, doradca podatkowy o numerze 05297. Firma zajmuje się usługami księgowymi.

Oferta

Biuro rachunkowe Renia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy potrzebują kompleksowej pomocy księgowej. Firma zapewnia dotrzymywanie terminów, oszczędność cennego czasu i konkurencyjne ceny. Dla bezpieczeństwa finansowego klientów działalność biura objęta jest ubezpieczeniem.

Doświadczone księgowe z biura rachunkowego Renia zajmują się m.in. pełną i uproszczoną księgowością na rzecz osób fizycznych i spółek prawa handlowego. Ta pierwsza forma księgowości oparta jest na księgach handlowych, a druga na księgach przychodów i rozchodów. Oferta usług obejmuje m.in. doradztwo podatkowe oraz sporządzanie deklaracji podatkowych. Do tych działań można zaliczyć:
  • rozliczanie PIT,
  • rozliczanie CIT,
  • rozliczanie VAT.
Klienci biura są też reprezentowani w Urzędzie Skarbowym i w innych urzędach, w tym podczas formalności związanych z zakładaniem działalności gospodarczej. Mogą również zlecić przygotowanie wniosku kredytowego i zajęcie się sprawami kadrowo-płacowymi. Księgowe prowadzą kartoteki pracownicze, przygotowują listy płac, a także zgłaszają i wyrejestrowują pracowników z ewidencji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Na stronie internetowej znajduje się cennik biura rachunkowego Renia. Wszelkie pytania dotyczące kosztów oraz zakresu usług księgowych można zadawać telefonicznie albo za pośrednictwem poczty e-mailowej.


Kontakt

Kontakt Renia

Renia, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Renia