przyjazna Radcy prawni, Renata Florczak Kancelaria Prawna-Radca Prawny, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:30 - 17:30
Wt.
09:30 - 17:30
Śr.
09:30 - 17:30
Cz.
09:30 - 17:30
Pt.
09:30 - 17:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8981233824
REGON: 932626206
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Nazywam się Renata Florczak i jestem radcą prawnym. Moja kancelaria znajduje się we Wrocławiu. Doradztwo prawne to usługa, którą kieruję do osób prywatnych, a także do przedsiębiorców i właścicieli spółek. Zapewniam doraźną pomoc oraz wsparcie prawne w formie stałej współpracy.

Oferta

Do moich głównych usług należy udzielanie porad w różnych dziedzinach prawa, a także sporządzanie opinii prawnych oraz reprezentowanie Klientów przed sądem, na każdym etapie postępowania.

Podejmuję się prowadzenia spraw, które regulowane są przez takie gałęzie prawa jak:
 • prawo rodzinne,
 • prawo cywilne,
 • prawo spadkowe,
 • prawo pracy,
 • prawo gospodarcze,
 • prawo podatkowe.
Do moich usług należy więc między innymi prowadzenie spraw związanych z gwarancją lub rękojmią, a także opiniowanie i negocjowanie umów w imieniu Klienta. Oprócz tego mogę też doradzać w sprawach o naruszenie dóbr osobistych lub dochodzić odszkodowania w imieniu Klienta.

Zajmuję się także sprawami w ramach prawa rodzinnego. Do najczęściej prowadzonych przeze mnie spraw należy: rozwód, separacja, sprawy o alimenty, podział majątku wspólnego, czy ustalenie kontaktów z dzieckiem.

Doradzam też moim Klientom w sprawach spadkowych, które mogą dotyczyć zachowku, czy też wejścia na drogę sądową w sprawie o nabycie i podział spadku.

Pomocy udzielam także pracownikom oraz pracodawcom i reprezentuję strony w postępowaniach pracowniczych, które odbywają się w sądach pracy.

Obsługa przedsiębiorstw, którą oferuję, dotyczy głównie spraw regulowanych przez prawo gospodarcze, czy też podatkowe. Do moich zadań należy:
 • opiniowanie i sporządzanie umów,
 • pomoc w założeniu spółki handlowej.
 • pomoc w łączeniu, przekształceniu lub podziale spółki,
 • windykacja należności,
 • ochrona przedsiębiorcy przed roszczeniami konsumentów.
Dodatkowo zapewniam doradztwo podatkowe oraz w razie potrzeby reprezentuję Klienta przed organami skarbowymi.

Więcej informacji na temat mojej oferty można otrzymać po kontakcie telefonicznym z moją kancelarią we Wrocławiu - radca prawny Renata Florczak.


Kontakt

Kontakt Renata Florczak Kancelaria Prawna-Radca Prawny

Renata Florczak Kancelaria Prawna-Radca Prawny, Wrocław

Opinie (6)

Opinie o firmie Renata Florczak Kancelaria Prawna-Radca Prawny


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

b222
b222
5.0
31.05.2022
Ta kancelaria pomogła nam w założeniu i rejestracji spółki. Dzięki nim szybko przebrnęliśmy przez formalności.
Alicja
Alicja
5.0
29.03.2022
Dziękuję za pomoc przy sprawie rozwodowej. Najważniejsze jest dla mnie to, że mam całkowitą opiekę nad dzieckiem. Pani Renata Florczak przygotowała za mnie pozew oraz wszystkie dokumenty związane z alimentami.
Michal marosz
Michal marosz
5.0
09.01.2022
Bardzo dobry radca prawny, który udzielił mi przydatnych wskazówek w zakresie zwalniania pracowników. Dzięki pomocy w tej kancelarii wiedziałam jak przygotować wypowiedzenie i na jakich zasadach mogę zwolnić pracownika, żeby było to zgodne z prawem.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
03.11.2021
Radca prawny Pani Renata Florczak prowadziła sprawę windykacyjną w moim imieniu. Jej skuteczne działania sprawiły, że dłużnik zwrócił mi całą kwotę pieniędzy.
Eliza
Eliza
5.0
01.09.2021
Dzięki tej Pani mój rozwód zakończył się bardzo szybko, a sąd orzekł o winie mojego męża. Polecam i dziękuję!
Kuba
Kuba
5.0
21.07.2021
Polecam Panią Renatę Florczak, ponieważ to radca z dużą wiedzą na temat prawa podatkowego. Nieraz pomogła mi się rozliczyć się z większych umów handlowych i na początku dużo mi doradzała oraz opiniowała sporządzane przeze mnie umowy.
Tagi