Masaż i terapia zajęciowa. Różne specjalizację, ten sam wysoki poziom.
Masaż i terapia zajęciowa. Różne specjalizację, ten sam wysoki poziom., Renata Bartosiewicz, Dąbrówka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5881938995
REGON: 383438952
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Nazywam się Renata Bartosiewicz i świadczę usługi masażu. Moją działalność prowadzę na terenie Dąbrówki, w powiecie wejherowskim.

Oferta

Masaż przez tysiące lat istnienia i nieustannego rozwoju zmieniał się wiele razy po to, by ostatecznie wykształcić swoje specjalistyczne formy. Moja działalność skupia się kilku różnych rodzajach masażu. Potrafię przynieść relaks po trudach codzienności, a także zabrać trochę bólu czy wysiłku po zawodach sportowych, czy innych podobnych działaniach.

Proponuje Państwu między innymi:
  • masaż odchudzający,
  • masaż relaksacyjny,
  • masaż klasyczny,
  • masaż leczniczo-rehabilitacyjny.
Dodatkowo mogę zaproponować specjalistyczne masaże sportowe, które nie tylko potrafią w znacznym stopniu przywrócić siłę i sprawność, ale przynoszą również ulgę od bólu związanego z wysiłkiem. Masaż taki jest idealnym uzupełnieniem dla wszystkich uprawiających sport aktywnie.

Zajmuję się również masażami limfatycznymi, które są bardzo skuteczną metodą dojścia do zdrowia po usunięciu węzłów chłonnych. Ponadto zajmujemy się także terapią zajęciową. Terapia zajęciowa skierowana jest głównie w stronę osób po wylewach oraz osób z porażeniem mózgowym czy złamanymi kończynami.

Wszystkich pacjentów przyjmuję w moim gabinecie, jednak na życzenie klienta jestem w stanie dojechać w wyznaczone miejsce.

Moja działalność masażystki na indywidualnej działalności trwa stosunkowo krótko, jednak nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzam moją ofertę tak, by każdy, kto mnie odwiedzi czuł się w stu procentach zadowolony.

Zapraszam do kontaktu.

Artykuły

Dlaczego warto zdecydować się na masaż odchudzający?
Dlaczego warto zdecydować się na masaż odchudzający?
Masaż wyszczuplający jest często wybierany przez osoby, które pragną zrzucić parę kilogramów. Dlaczego?

Wideo

Kontakt

Kontakt Renata Bartosiewicz

Renata Bartosiewicz, Dąbrówka

Opinie (2)

Opinie o firmie Renata Bartosiewicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Lena
Lena
5.0
10.11.2019
Muszę przyznać, że byłam niezwykle pozytywnie zaskoczona całym zabiegiem. Pierwszy raz od dawna poddałam się masażowi, który rzeczywiście przywrócił mi dobry humor!
Joanna
Joanna
5.0
28.09.2019
Naprawdę mocno polecam! Znajoma dała mi namiary na Panią Renatę kiedy szukałam sprawdzonej masażystki po ostatniej kontuzji. Nie pomylił się! Masaż niesamowity!