Masaż i terapia zajęciowa. Różne specjalizację, ten sam wysoki poziom.
Masaż i terapia zajęciowa. Różne specjalizację, ten sam wysoki poziom., Renata Bartosiewicz, Dąbrówka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5881938995
REGON: 383438952
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Nazywam się Renata Bartosiewicz i świadczę usługi masażu. Moją działalność prowadzę na terenie Dąbrówki, w powiecie wejherowskim.

Oferta

Masaż przez tysiące lat istnienia i nieustannego rozwoju zmieniał się wiele razy po to, by ostatecznie wykształcić swoje specjalistyczne formy. Moja działalność skupia się kilku różnych rodzajach masażu. Potrafię przynieść relaks po trudach codzienności, a także zabrać trochę bólu czy wysiłku po zawodach sportowych, czy innych podobnych działaniach.

Proponuje Państwu między innymi:
  • masaż odchudzający,
  • masaż relaksacyjny,
  • masaż klasyczny,
  • masaż leczniczo-rehabilitacyjny.
Dodatkowo mogę zaproponować specjalistyczne masaże sportowe, które nie tylko potrafią w znacznym stopniu przywrócić siłę i sprawność, ale przynoszą również ulgę od bólu związanego z wysiłkiem. Masaż taki jest idealnym uzupełnieniem dla wszystkich uprawiających sport aktywnie.

Zajmuję się również masażami limfatycznymi, które są bardzo skuteczną metodą dojścia do zdrowia po usunięciu węzłów chłonnych. Ponadto zajmujemy się także terapią zajęciową. Terapia zajęciowa skierowana jest głównie w stronę osób po wylewach oraz osób z porażeniem mózgowym czy złamanymi kończynami.

Wszystkich pacjentów przyjmuję w moim gabinecie, jednak na życzenie klienta jestem w stanie dojechać w wyznaczone miejsce.

Moja działalność masażystki na indywidualnej działalności trwa stosunkowo krótko, jednak nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzam moją ofertę tak, by każdy, kto mnie odwiedzi czuł się w stu procentach zadowolony.

Zapraszam do kontaktu.

Zakres działalności

Leczenie rehabilitacyjne
Zabiegi rehabilitacyjne

Artykuły

Dlaczego warto zdecydować się na masaż odchudzający?
Dlaczego warto zdecydować się na masaż odchudzający?
Masaż wyszczuplający jest często wybierany przez osoby, które pragną zrzucić parę kilogramów. Dlaczego?
Leczniczy masaż kręgosłupa - kiedy może Ci pomóc?
Leczniczy masaż kręgosłupa - kiedy może Ci pomóc?
Masaż leczniczy to idealny sposób na rozluźnienie spiętych mięśni.Jakie zalety płyną z odwiedzin w gabinecie zawodowego masażysty?Kiedy zabieg ten może pomóc?

Wideo

Kontakt

Kontakt Renata Bartosiewicz

Renata Bartosiewicz, Dąbrówka

Opinie (9)

Opinie o firmie Renata Bartosiewicz

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Juliusz
Juliusz
5.0
09.11.2020
Polecam z pełnym przekonaniem! Nieczęsto da się trafić na masażystę, który wręcz z wizyty na wizytę jest coraz lepszy, a jego ręce po prostu przynoszą ulgę. Polecam!
Błażej
Błażej
5.0
20.09.2020
Jak dla mnie masaż pierwsza klasa. Bywałem już u wielu masażystów sportowych, ale z tym gabinetem nie mogą się równać nawet w marzeniach sennych.
Olaf
Olaf
5.0
05.07.2020
Rzadko zdarza mi się pisać komentarze w takich miejscach, ale zrobię wyjątek, bo Pani Bartosiewicz to rzeczywiście świetna masażystka! Polecam!
Bogusz
Bogusz
4.0
26.05.2020
Jeden z najlepszych masażystów w całej okolicy. Od samego wejścia do gabinetu i pierwszych minut masażu wiedziałem, że była to dobra decyzja ją odwiedzić.
cezar85
cezar85
5.0
15.03.2020
Jestem bardzo zadowolony z masażu. Chodzę do Pani Reni już od jakiegoś czasu i widzę diametralną poprawę. Bóle po kontuzji całkowicie mi minęły!
Albert
Albert
5.0
25.01.2020
Przede wszystkim od razu widać, że dla Pani Renaty to nie tylko praca, ale też pasja. Zawsze tak samo się stara i daje z siebie wszystko!
Aga
Aga
5.0
02.12.2019
Fachowa obsługa
Lena
Lena
5.0
10.11.2019
Muszę przyznać, że byłam niezwykle pozytywnie zaskoczona całym zabiegiem. Pierwszy raz od dawna poddałam się masażowi, który rzeczywiście przywrócił mi dobry humor!
Joanna
Joanna
5.0
28.09.2019
Naprawdę mocno polecam! Znajoma dała mi namiary na Panią Renatę kiedy szukałam sprawdzonej masażystki po ostatniej kontuzji. Nie pomylił się! Masaż niesamowity!