Kompleksowe wykończenia wnętrz
Kompleksowe wykończenia wnętrz, Remonty od a do z Mateusz Mularczyk, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6932006984
REGON: 21240080
Rok założenia:
2014

O firmie

Firma Remonty od A do Z znajduje się w Lublinie. Działalność prowadzimy od 2017 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług remontowych. Właścicielem jest Mateusz Mularczyk.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług remontowo-wykończeniowych. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje remontowanie mieszkań, wykończanie mieszkań, wykończanie apartamentów, montaż sufitów napinanych, montaż sufitów 3D, usługi glazurnicze, remontowanie kuchni, remontowanie łazienek, a także wykończanie stanów surowych. Zajmujemy się również montażem ścianek działowych, zabudową rur i kabli, a także kładzeniem gładzi gipsowych.

Podczas prowadzenia prac remontowych korzystamy z wcześniej przygotowanych rysunków i planów technicznych. Dzięki temu wiemy, że prace idą zgodnie z planem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Chętnie podpowiemy też przy aranżacji danego wnętrza. Staramy się, by nasze rozwiązania były nie tylko ponadczasowe, ale i funkcjonalne. Podczas przeprowadzanych prac korzystamy z wysokiej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy w Lublinie.

Zakres działalności

Artykuły

Generalny remont łazienki.
Generalny remont łazienki.
Firma Remonty od A do Z wykona wszystkie prace remontowe w twojej łazience. Każde zlecenie dokładnie z tobą omówimy i zaplanujemy. Pracujemy dla Ciebie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Remonty od a do z Mateusz Mularczyk

Remonty od a do z Mateusz Mularczyk, Lublin

Opinie (5)

Opinie o firmie Remonty od a do z Mateusz Mularczyk

Średnia ocen

3.4

Opinie użytkowników

sylwia
sylwia
1.0
17.10.2019
Nie korzystajcie z usług tej firmy. Jest niekompetentna i nierzetelna. Nie jestem jedyną poszkodowaną. Mieszkanie na Czubach pobrana kwota 6000zł, pracownik narobił szkód i zniknął. Właścicielka z ulicy Janowskiej – nie zrealizowany remont pobrane pieniądze. na Paderewskiego również - sprawy zgłoszone na Policji. Remont rozpoczęty 1-07-2019 do 30-09-2019 nie zakończony. praca ekipy – najpierw malują pokój potem kują drzwi –kurz na ścianach, najpierw położony dekor- kurz nabija się w płytki – dekor do wyrzucenia, położona glazura – potem odcinany kaloryfer – stopiony poler na płytkach, porozbijane płytki i ściana bo trzeba zmienić zawory w kaloryferze. Na froncie zamontowane oszczerbione płytki i nie wykuty odpływ na pralkę. Ponadto jego pracownik p. Michał niby hydraulik, prawa ręka czy pracownik przywłaszczył sobie moje klamki za 100zł zamek do drzwi wejściowych za 38 zł oraz klucze do piwnicy – do chwili obecnej nie mogę odzyskać tych rzeczy mimo wielokrotnych próśb o zwrot. W
sylwia
sylwia
1.0
17.10.2019
Nie korzystajcie z usług tej firmy. Jest niekompetentna i nierzetelna. Nie jestem jedyną poszkodowaną. Mieszkanie na Czubach pobrana kwota 6000zł, pracownik narobił szkód i zniknął. Właścicielka z ulicy Janowskiej – nie zrealizowany remont pobrane pieniądze. na Paderewskiego również - sprawy zgłoszone na Policji. Remont rozpoczęty 1-07-2019 do 30-09-2019 nie zakończony. praca ekipy – najpierw malują pokój potem kują drzwi –kurz na ścianach, najpierw położony dekor- kurz nabija się w płytki – dekor do wyrzucenia, położona glazura – potem odcinany kaloryfer – stopiony poler na płytkach, porozbijane płytki i ściana bo trzeba zmienić zawory w kaloryferze. Na froncie zamontowane oszczerbione płytki i nie wykuty odpływ na pralkę. Ponadto jego pracownik p. Michał niby hydraulik, prawa ręka czy pracownik przywłaszczył sobie moje klamki za 100zł zamek do drzwi wejściowych za 38 zł oraz klucze do piwnicy – do chwili obecnej nie mogę odzyskać tych rzeczy mimo wielokrotnych próśb o zwrot.
Kuba
Kuba
5.0
21.09.2019
Świetna firma budowlana. Podjęli się remontu mojego domu. Super ekipa!
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
31.07.2019
Jestem bardzo zadowolony z jakości prac, jakie wykonała firma pana Mateusza Mularczyka. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.
Michał
Michał
5.0
11.05.2019
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się pracami remontowymi. Wszystko poszło zgodnie z planem. Polecam.