Remonty i wykończenia pod klucz
Remonty i wykończenia pod klucz, Remonty i Wykonczenia Mateusz Waśko, Bochnia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8681760790
REGON: 522189269
Rok założenia:
2022

O firmie

Remonty i Wykończenia Mateusza Waśki ma siedzibę w Bochni na terenie województwa małopolskiego. Firma została założona w roku 2022 i oferuje usługi remontowe i wykończeniowe. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.

Oferta

Remonty i wykończenia wnętrz pod klucz zlecicie firmie Mateusza Waśki. Mamy duże doświadczenie w realizacji prac w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Tworzymy wnętrza, które są komfortowe, praktyczne i estetyczne.

Pomagamy w przeprowadzaniu remontów łazienek. Układamy w nich płytki i dokonujemy białego montażu polegające na podłączaniu umywalek, brodzików czy wanien. Remontujemy tez kuchnie i inne pomieszczenia w mieszkaniach.

Wykonujemy takie prace, jak między innymi szpachlowanie i malowanie ścian, układanie glazury, montaż zabudów z płyt gipsowo-kartonowych, stawianie ścianek działowych, montaż sufitów podwieszanych, układanie paneli czy tapetowanie.

Wszystkie usługi remontowe i wykończeniowe realizujemy z największą starannością.

Skontaktujcie się z nami i zapytajcie o wycenę prac.

Zakres działalności

Artykuły

Staranne układanie płytek przez fachowca z firmy Remonty i wykończenia Mateusz Waśko
Staranne układanie płytek przez fachowca z firmy Remonty i wykończenia Mateusz Waśko
Układanie płytek to czynność wymagająca doświadczenia, cierpliwości i precyzji. Zobacz, dlaczego warto zatrudnić dobrego glazurnika do położenia kafelków.

Wideo

Kontakt

Kontakt Remonty i Wykonczenia Mateusz Waśko

Remonty i Wykonczenia Mateusz Waśko, Bochnia

Opinie (0)

Opinie o firmie Remonty i Wykonczenia Mateusz Waśko


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.