Budujemy domy tylko z naturalnych surowców
Budujemy domy tylko z naturalnych surowców, Remodern. Andrzej Zięba, Bębło

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9451333317
REGON: 120281782
Dodatkowe kontakty:

694 236 620

Branża:

O firmie

Siedziba firmy Remodern znajduje się w Bęble, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Andrzej Zięba zajmuje się budową domów oraz pracami wykończeniowymi. W branży działa od 2006 roku.

Oferta

Własny dom to marzenie wielu osób. Z firmą Remodern może się łatwo spełnić. Przedsiębiorstwo specjalizuje się we wznoszeniu wyjątkowych budynków z naturalnych surowców. W ofercie znajdują się domy całoroczne oraz rekreacyjne. Domy budowane przez firmę są nie tylko niezwykle estetyczne, ale również energooszczędne. Dzieje się tak, ponieważ do budowy używane jest wysokiej jakości drewno modrzewiowe, cedrowe lub świerkowe. W procesie wznoszenia budynków wykorzystywane są również słoma, glina, wapno oraz paździerz konopny. Domy budowane przez Remodern to przede wszystkim klasyczne konstrukcje szkieletowe lub rozwiązania oparte o technologię hempcrete. Firma zajmuje się także wznoszeniem domów z kostek słomy oraz współczesnych ziemianek. Niezależnie od wybranego przez Państwa wariantu, przedsiębiorstwo gwarantuje szybkie i precyzyjne zrealizowanie zamówienia.

Wnętrza budynków mogą zostać profesjonalnie dokończone zgodnie z wymaganiami zamawiającego. Remodern zajmuje się między innymi takimi zagadnieniami jak:
  • malowanie powierzchni zewnętrznych
  • malowanie powierzchni wewnętrznych
  • tapetowanie
  • równanie ścian
  • gipsowanie ścian
  • zabudowy kartonowo-gipsowe
  • układanie płytek
  • montaż drzwi
  • montaż okien
Ponadto wykonuje korkowe, drewniane i bambusowe okładziny wnętrz. Firma maluje również obrazy, murale i artystyczne ściany, a także dostarcza cedrowe sauny.

Więcej informacji oraz zdjęć dokumentujących działalność firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Remodern. Andrzej Zięba

Remodern. Andrzej Zięba, Bębło

Opinie (3)

Opinie o firmie Remodern. Andrzej Zięba

Średnia ocen

2.3

Opinie użytkowników

Dawid Z.
Dawid Z.
1.0
02.02.2017
Nie polecam nikomu tej firmy. Jakosc prac jak i samo wykonanie pozostawia wiele do rzyczenia. Brak jakiej kolwiek gwarancji wykonanej pracy. Prosze unikac tej firmy
AnnaC
AnnaC
1.0
03.04.2019
Nie polecam, a wręcz ostrzegam przed współpracą i zatrudnianiem tej firmy. Jest to jednoosobowa firma budowlana promująca budownictwo naturalne, zdrowe i ekologiczne. Zawarłam z tą firmą w roku 2018 umowę na budowę domu do stanu surowego zamkniętego. Właściciel – główny wykonawca nie dotrzymał ani terminu ani zakresu ani ustaleń finansowych umowy. W trakcie budowy pobierał z góry zaliczki na materiały, które wykorzystywał na inne sobie tylko wiadome cele, a płatności opóźniał jak się dało. Dzwonili do mnie wierzyciele z zapytaniem kiedy wykonawca zapłaci za materiały, bo on nie odbiera telefonów, a ustalony termin minął. Za niektóre materiały w ogóle do tej pory nie zapłacił. Zobowiązał się pisemnie uregulować zalegle zobowiązania, ale cztery miesiące po zakończeniu współpracy jeszcze nie uregulował. Nie zapłacił do tej pory (ponad sześć miesięcy) pracownikowi, który poprosił go o wypłatę przelewem na konto, zamiast gotówką. Jak się dowiedziałam po fakcie, nie ma płynności finansowej.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.02.2015
Polecam, miła Pani udziela szczegółowych informacji , rzetelnie... Bo jak zadzwoniłam do innej firmy to niestety... lipa....