U nas praca czeka na Ciebie
U nas praca czeka na Ciebie, Remax sp. z o.o., Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7551885860
REGON: 160143528
KRS: 0000285527
Rok założenia:
2007

O firmie

Siedziba firmy Remax zlokalizowana jest w Opolu, jednak posiadamy także oddziały w Kielcach, Lublinie, Łodzi, Radomiu, Rzeszowie, oraz Wałbrzychu. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy zagranicą. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2007 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy certyfikat nr 7765 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności agencji Remax są usługi związane z pośrednictwem w znalezieniu pracy. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór ofert pracy za granicą, szczególnie w Niemczech. Oferujemy pracę między innymi w branży usuwania odpadów, a także segregacji i odzyskiwania surowców wtórnych. Oprócz tego proponujemy pomoc w zatrudnieniu w przemyśle bądź logistyce.

Pomożemy w znalezieniu pracy fachowcom z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a także pracownikom niewykwalifikowanym, bez znajomości języka niemieckiego. Nasza agencja zapewnia legalną pracę za granicą. Współpracujemy tylko z rzetelnymi przedsiębiorcami.

Ponadto polecamy pracę na stanowiskach: sortowacz surowców wtórnych, spawacz, pracownik śmieciarki, ślusarz oraz demontaż sprzętu RTV i AGD. Oferujemy pracę jako magazynier, pakowacz oraz pomocnik w różnego rodzaju specjalnościach. Uzupełnienie katalogu ofert stanowi propozycja pracy jako kierowca kat. C oraz operator wózka widłowego i koparki, a także operator ładowarki kołowej.

Zachęcamy do kontaktu. Udzielimy informacji na temat poszczególnych ofert oraz wymagań zagranicznego pracodawcy.

Zapraszamy do współpracy z agencją Remax.

Artykuły

Jak znaleźć pracę w Niemczech?
Jak znaleźć pracę w Niemczech?
Jeśli poszukujesz dobrego zatrudnienia na terenie Niemiec, z legalnymi umowami i ubezpieczeniem, koniecznie zgłoś się do agencji REMAX.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Remax sp. z o.o.

Remax sp. z o.o., Opole

Opinie (23)

Opinie o firmie Remax sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daniel
Daniel
5.0
18.07.2020
Agencja Remax pomaga nie tylko w znalezieniu pracy, ale i podpisaniu umowy, organizacji transportu i zakwaterowania. Warto!
Mateusz
Mateusz
5.0
22.05.2020
Nie mam uwag, wszystko odbyło się zgodnie z umową. Polecam agencje pracy Remax!
Tomasz
Tomasz
5.0
17.03.2020
Zawsze aktualne i atrakcyjne oferty pracy za granicą. Warto skorzystać, często oferty to perełki.
Karol
Karol
5.0
26.01.2020
Nie mam uwag, współpraca bardzo udana. Jasne warunki współpracy, fajna atmosfera.
Wojciech
Wojciech
5.0
24.11.2019
Bardzo doceniam pomoc w znalezieniu pracy w Niemczech. Pracownicy agencji wiedzą, co robią. Skutecznie i dosyć szybko rozwiązali mój problem. Polecam.
Chrystian
Chrystian
5.0
03.09.2019
W końcu mam porządną robotę. Polecam!!!
Dominik
Dominik
5.0
02.07.2019
Polecam! Fachowa pomoc w znalezieniu pracy.
Sandra
Sandra
5.0
19.05.2019
Praca, którą otrzymałem z ich pomocą w pełni spełniała moje oczekiwania, nie tylko pod względem zarobku. Jak najbardziej polecam agencję pracy tymczasowej Remax.
Otylia
Otylia
5.0
01.03.2019
Profesjonalna agencja pracy. Świetna podejście do osoby szukającej pracy i szybka reakcja. W krótkim czasie znaleźli odpowiednią dla mnie pracę.
Konrad
Konrad
5.0
25.01.2019
Od dawna pracuję w zawodzie i to właśnie, dzięki nim. W mig znaleźli dla mnie odpowiednią ofertę, za co jestem niezmiernie wdzięczny.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
21.11.2018
Bardzo dobra agencja pracy. Dzięki nim bez problemu dostałem pracę. Wcześniej szukałem w wielu miejscach bezskutecznie, a dopiero z ich pomocą mi się udało.
Kornelia
Kornelia
5.0
04.10.2018
Szukałam pracy tymczasowej w Polsce, jednak dopiero agencja Remax pomogła mi w znalezieniu jej. Pracuję w moim mieście, dlatego jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Polecam.
Olaf
Olaf
5.0
02.09.2018
Miła pani, która szukała dla mnie pracy, znalazła ofertę w logistyce. Skorzystałem i nie żałuję. Dziękuję serdecznie. Zarobki w pełni satysfakcjonujące, a do tego miły szef, który służy pomocą w razie problemów. Polecam.
Bogusz
Bogusz
5.0
02.08.2018
Starałem się o legalną pracę za granicą a firma Remax mi to umożliwiła. Polecam serdecznie!
Kaśka
Kaśka
5.0
09.07.2018
Obawiałam się, że bez doświadczenia ani kwalifikacji nie dostanę żadnej pracy, jednak agencja pracy znalazła dla mnie ofertę. Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi, jak i pracy. Nie znam języka, jednak nie jest to barierą. W razie pytań i problemów dzwonię do agencji a oni mi pomagają.
Kasper
Kasper
5.0
13.06.2018
Rekrutacja odbywała się w bardzo przyjaznych i komfortowych warunkach. Pełen profesjonalizm ze strony pracowników agencji, którzy przedstawili oferty pracy, a także przeprowadzali ze mną rozmowę. Polecam.
Aśka
Aśka
5.0
07.05.2018
Dopiero skończyłam szkołę i pilnie potrzebowałam zarobić. Zgłosiłam się do agencji i pomimo braku doświadczenia, znaleźli mi pracę jako sortowacz surowców wtórnych. Warunki i pensja zadowalająca, więc na pewno jeszcze skorzystam z ofert w firmie Remax w przyszłe wakacje.
Mirek
Mirek
5.0
02.04.2018
W mojej firmie były masowe zwolnienia w wyniku których straciłem pracę. Mam doświadczenie oraz kwalifikacje operatora wózka widłowego, dlatego bez problemu agencja Remax znalazła mi pracę. Super zarobki i atmosfera, a także rzetelny pracodawca, za którego ręczy agencja. Dziękuję i serdecznie polecam.
Leszek
Leszek
5.0
06.03.2018
Jestem kierowcą, dlatego postanowiłem zgłosić się do agencji w celu znalezienia dobrej pracy. Chciałem także zyskać doświadczenie na trasach międzynarodowych. Przedstawili mi kilka ofert, z których wybrałem jedną, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Polecam.
Błażej
Błażej
5.0
25.02.2018
Postanowiłem wyjechać na 2-3 miesiące, żeby trochę zarobić. Agencja znalazła mi pracę, która mnie w pełni satysfakcjonuje. Zarobiłem na porządne wakacje, a także oszczędzę. Miła i rzetelna obsługa, która była w stanie mi pomóc w każdej chwili. Brak znajomości języka, to nie problem. Agencja pomaga w komunikacji z pracodawcą.
Marek
Marek
5.0
13.01.2018
Zgłaszając się do tej agencji miałem obawy, jednak pracownicy zadbali o dobrą atmosferę i przedstawili mi wiele ofert pracy za granicą. Pojechałem i jestem bardzo zadowolony z zarobków, a także z pracodawcy. Rzetelna firma, polecam.
Jolka
Jolka
5.0
02.12.2017
Razem z moim chłopakiem chcieliśmy jechać na wakacje do pracy, żeby zarobić trochę na jakiś wspólny wyjazd. Agencja Remax zaopiekowała się nami i znalazła oferty zarówno dla mnie, jak i mojego chłopaka. Polecamy!
Daniel
Daniel
5.0
22.11.2017
Polecam tę agencję, po stracie pracy nie mogłem niczego znaleźć. Pomogli mi znaleźć pracę, a także załatwić wszystkie związane z wyjazdem formalności. Nie znałem języka niemieckiego, a mimo to, mam dobrze płatną pracę.
Zobacz więcej (13)