Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8992210873
REGON: 931872446
KRS: 0000206907
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Namioty halowe, Rekord sp. z o.o., Wrocław Siedziba firmy Rekord mieści się we Wrocławiu. Oferujemy Państwu sprzedaż oraz wynajem profesjonalnych hal namiotowych. Działamy w branży budownictwa namiotowego od 1998 roku. Obsługujemy zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Proponujemy Państwu szeroki wybór hal namiotowych sezonowych oraz namiotów całorocznych. Mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę, mamy bogate doświadczenie, które przekładamy na wysoką jakość świadczonych usług. Nasze konstrukcje w odpowiedni sposób zabezpieczają powierzchnie targowe, magazynowe, produkcyjne czy eventowe.

Co znajduje się w ofercie firmy Rekord?

W ofercie firmy Rekord znajdują się różne typy namiotów, między innymi proponujemy namioty i hale imprezowe, które świetnie sprawdzą się podczas organizacji imprez masowych, koncertów, festiwali czy pokazów. Obiekty stwarzają doskonałe warunki dla publiczności i artystów. Ponadto w sprzedaży mamy namioty sferyczne, tzw. hale kuliste, które są nie tylko funkcjonalne, ale także niezwykle estetyczne. Nietypowy kształt konstrukcji pozwala na oryginalną aranżację powierzchni.

Polecamy także produkty, takie jak:
  • hale targowe
  • zadaszenia namiotowe membranowe
  • hale magazynowe
  • hale produkcyjne
  • poligony
  • hangary wojskowe
  • pawilony
Nasze hale namiotowe z powodzeniem stosowane są jako zadaszenia obiektów sportowych, bez względu na porę roku. Hale tworzą zadaszenia boisk, kortów tenisowych, lodowisk, basenów czy ujeżdżalni koni. Ponadto tworzymy obiekty sportowe dla szkół i świetlic wiejskich „Świetliki” oraz zadaszenia boisk „Orlik”.

Jakie są dodatkowe propozycje firmy Rekord z Wrocławia?

Dodatkowo w ofercie firmy Rekord znajdą Państwo specjalne wyposażenie hal. Chcemy spełnić oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego proponujemy Państwu ściany z paneli szklanych i plastikowych, poszycia transparentne, meble i dekoracje czy oświetlenie techniczne i ozdobne. Ponadto dysponujemy szeroką ofertą drzwi, bram, podłóg oraz schodów. W halach można zainstalować ogrzewanie lub klimatyzację.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem hali namiotowej?

Warto skorzystać z wynajmu hali namiotowej, ponieważ jest to bardzo ekonomiczna opcja. Wynajem to świetne rozwiązania dla firm, których działalność ma charakter sezonowy. Polecamy się organizatorom koncertów, festynów, bankietów czy innych imprez okazjonalnych. Zapewniamy, że hale szybko się montuje oraz demontuje, dzięki czemu można je swobodnie przetransportować w dowolne miejsce.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o produktach.

Artykuły

Szerokie zastosowanie hal namiotowych
Szerokie zastosowanie hal namiotowych
Szerokie zastosowanie hal namiotowych pozwala na wykorzystywanie ich do organizacji różnego rodzaju wydarzeń i imprez: wesel, targów czy zawodów sportowych.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Rekord sp. z o.o.

Rekord sp. z o.o., Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Rekord sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.11.2015
Potrzebowaliśmy namiotu w celu zadaszenia nad workami z węglem. W innych firmach nas zbywano a w firmie Rekord spotkaliśmy się z miłą obsługą Pani Basi, który nam doradziła oraz przygotowała projekt. Później szybka realizacja i dostawa namiotu. Polecam tą firmę wszystkim poszukującym hal namiotowych //seba;