Reklama to nasza specjalność
Reklama to nasza specjalność, Reklamatic - Flagi Reklamowe , Producent i serwis masztów flagowych, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9451921468
REGON: 120894042
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
2009

O firmie

Reklamatic to renomowana firma z branży reklamowej, działająca w zakresie w produkcji i dystrybucji artykułów oraz akcesoriów związanych z flagami. Działamy na rynku od 2009 roku, a nasza siedziba mieści się w Krakowie. Założycielem działalności jest Robert Łętocha.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno flagi polskie, jak i flagi firmowe oraz reklamowe. Oferujemy również szeroką gamę stojaków do flag, zarówno na zewnątrz, jak i do wnętrz. Nasze produkty są dostępne w różnych rozmiarach i wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak papier, tkanina czy włókno szklane.

Dzięki nowoczesnym technologiom druku oraz doświadczeniu naszych specjalistów, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu drukowanie flag o wysokiej jakości i trwałości. Nasza oferta obejmuje zarówno druk flag jednostronnych, jak i dwustronnych.

Współpracujemy z klientami z całej Polski, oferując nasze usługi między innymi w takich miastach jak: Poznań, Wrocław, Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Lublin, Gliwice i Szczecin. Jesteśmy dumni z naszych realizacji dla klientów z różnych branż, zarówno dla dużych korporacji, jak i małych przedsiębiorstw.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również flagi samochodowe oraz proporcje flagi polski w pionie zdjęcia. Oferujemy także maszty przenośne oraz różnorodne akcesoria do masztów flagowych, takie jak linka do masztu flagowego czy mocowanie flagi do samochodu.

Nasze flagi są wykonywane z trwałych materiałów, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu nasze flagi zachowują swoje kolory i kształt przez długi czas.

Reklamatic to również producent masztów flagowych. Oferujemy maszty wykonane z różnych materiałów, takich jak aluminium, kompozyt czy włókno szklane. Nasze maszty są dostępne w różnych wysokościach, aby sprostać wymaganiom każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszym zespołem, który z przyjemnością pomoże Państwu wybrać odpowiednie produkty dla Waszych potrzeb. Reklamatic to gwarancja jakości, profesjonalizmu i satysfakcji z wyboru naszych produktów.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Reklamatic - Flagi Reklamowe , Producent i serwis masztów flagowych

Reklamatic - Flagi Reklamowe , Producent i serwis masztów flagowych, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Reklamatic - Flagi Reklamowe , Producent i serwis masztów flagowych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.