Usługi budowlane i wykończeniowe
Usługi budowlane i wykończeniowe, Rejtrans Paweł Rejek, Trzebnica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9151680859
REGON: 381861511
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma Rejtrans powstała w 2018 roku. Założycielem działalności jest Paweł Rejek, a jej siedziba mieści się w Trzebnicy, na terenie województwa dolnośląskiego.

Oferta

Świadczymy szereg usług budowlanych oraz wykończeniowych. Nasza firma powstała z myślą o inwestorach prywatnych oraz właścicielach firm, którzy poszukują doświadczonego wykonawcy prac budowlanych i wykończeniowych.

Oferujemy stawianie oraz remontowanie obiektów mieszkalnych, oraz budynków firnowych, a w tym biur, zakładów produkcyjnych, lokali handlowych i wielu innych.

Zakres usług:
  • prace murarskie,
  • prace ciesielskie,
  • prace tynkarskie,
  • prace wykończeniowe,
  • prace brukarskie.
Do naszych zadań wlicza się malowanie, tynkowanie, szpachlowanie oraz tapetowanie ścian. Układamy także płytki ścienne i podłogowe oraz panele. Polecamy się również do montażu mebli.

Poza tym świadczymy usługi transportowe samochodem ciężarowym o dużej przestrzeni załadowczej. Zajmujemy się również montażem i serwisem klimatyzacji w obiektach mieszkalnych, biurowych i innych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Siedziba Rejtrans mieści się w Trzebnicy, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.

Artykuły

Ekspert z firmy Rejtrans przedstawia korzyści związane z montażem kostki brukowej
Ekspert z firmy Rejtrans przedstawia korzyści związane z montażem kostki brukowej
Jakie zalety niesie za sobą montaż kostki brukowej na podjeździe? Ekspert z Rejtrans wyjaśnia, czy kostka jest lepszym wyborem niż nawierzchnia betonowa?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Rejtrans Paweł Rejek

Rejtrans Paweł Rejek, Trzebnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Rejtrans Paweł Rejek