Pomożemy Ci w prowadzeniu firmy
Pomożemy Ci w prowadzeniu firmy, Rego Biuro rachunkowe, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7822263404
Rok założenia:
2013

O firmie

Rego jest jednym z najprężniej działających biur rachunkowych w regionie. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Poznaniu, jednak obsługujemy również klientów z innych miejscowości województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w księgowo-rachunkowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Działamy od 2013 roku pod kierownictwem Michała Mikołajczyka.

Oferta

Z usług biura rachunkowego Rego korzystają zarówno małe, jak i średnie firmy, a także osoby fizyczne, które potrzebują pomocy, np. w założeniu własnej działalności gospodarczej. Podczas pracy łączymy dużą wiedzę, pasję do wykonywanego zawodu oraz zaangażowanie, które skutkują świadczeniem usług na możliwie najwyższym poziomie. Od długiego czasu zajmujemy czołową pozycję na branżowym rynku, bo doceniło nas szerokie grono klientów.

W biurze rachunkowym Rego zajmujemy się sprawną realizacją zleceń z zakresu rachunkowości. O kadrach, płacach i rozliczeniach wiemy dosłownie wszystko. Zapewniamy także kompleksowe pośrednictwo finansowe i doradztwo. Odpowiemy na każde Państwa pytanie i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Stale się szkolimy i rozwijamy, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów oraz niesieniu im możliwie najlepszej pomocy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do podjęcia owocnej współpracy z biurem rachunkowym Rego z Poznania.

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Rego Biuro rachunkowe

Rego Biuro rachunkowe, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Rego Biuro rachunkowe