Regeneracja filtrów cząstek stałych
Regeneracja filtrów cząstek stałych , Regeneracja DPF FAP Tomasz Słomiński, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121678958
REGON: 21090627
Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba firmy Fixwheel znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzi od 2009 roku. Ma duże doświadczenie w branży, dlatego może zagwarantować, że świadczone usługi stoją na najwyższym poziomie. Właścicielem firmy jest Tomasz Słomiński.

Oferta

Specjalnością firmy Fixwheel jest kompleksowa obsługa filtrów cząstek stałych. Wykwalifikowani pracownicy używają do tego celu specjalistycznego sprzętu, który gwarantuje dokładność i szybkość działania. Praca firmy skupiona jest na diagnostyce auta pod kątek filtra DPF. Diagnostyka filtra FAP DPF to proces, który ma na celu sprawdzenie stanu technicznego filtra przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, specjalnie zaprojektowanych procedur diagnostycznych, a także wraz z konsultacją z klientem. Pozwala to na zakwalifikowanie, bądź odrzucenie filtra do regeneracji. Dzięki diagnostyce klienci mogą uniknąć nieuzasadnionych kosztów związanych z regeneracją filtra, który już się do tego nie nadaje. Element ten jest niezbędny w każdym samochodzie z silnikiem diesla, ponieważ usuwa ze spalin cząstki stałe takie jak sadza i popiół, a co za tym idzie auta nie wytwarzają czarnego dymu. Filtry cząstek stałych dzielą się na suche i mokre. Można je też podzielić ze względu na sposób regeneracji. W tym przypadku występują filtry regenerowane aktywnie i pasywnie. Usługi świadczone po dokonaniu diagnostyki filtra pozwalają na wykrycie przyczyn zapchania filtra. Mogą one wynikać z nieprawidłowego działania jednostki napędowej albo problemów z oprzyrządowaniem filtra. Po diagnostyce zespół Fixwheel podejmuje się regeneracji. Podczas tego procesu sprawdzana jest powierzchnia filtra, zaślepiane są otwory, a następnie element jest oczyszczany i suszony. Po regeneracji przeprowadzany jest montaż filtra, a następnie wykonywana jest jazda próbna w celu sprawdzenia parametrów z czujników, które obsługują filtr DPF. Firma zapewnia fachowe wsparcie dla warsztatów.

Oferta firmy Fixwheel obejmuje również:
  • sprzedaż filtrów DPF
  • usuwanie filtrów DPF
  • wypalanie filtrów DPF
Jeżeli filtra nie można zregenerować to klientowi oferowana jest sprzedaż już zregenerowanego filtra DPF/FAP. Każdy z nich jest objęty gwarancją. Jeśli jednak filtr można zregenerować to prace wykonywane są zgodnie ze specjalistyczną procedurą, w ściśle kontrolowanych warunkach. Taki proces za każdym razem kończy się testami odbiorczymi, a te są potwierdzone odpowiednim certyfikatem.

Więcej informacji dotyczących firmy Fixwheel i wykonywanych usług znajdą Państwo na stronie internetowej.

Artykuły

Filtry FAP i DPF – 4 filary jakości najlepszych stacji obsługi
Filtry FAP i DPF – 4 filary jakości najlepszych stacji obsługi
Szybka i rzetelna obsługa problemów związanych z pracą filtrów DPF oraz FAP jest niezwykle istotna. Warto w tej kwestii zaufać najbardziej polecanym mechanikom
Czym jest filtr cząstek stałych?
Czym jest filtr cząstek stałych?
Filtry DPF są skuteczną odpowiedzią producentów samochodów na problemy związane z ochroną środowiska. Zdecydowanie zadbać trzeba o ich regularne czyszczenie.
Filtr DPF – kiedy trzeba poddać go procesowi wypalania?
Filtr DPF – kiedy trzeba poddać go procesowi wypalania?
Konieczność profesjonalnego wypalenia filtra DPF jest często jedynie kwestią czasu. Proces ma na celu przywrócenie jego cennych właściwości użytkowych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Regeneracja DPF FAP Tomasz Słomiński

Regeneracja DPF FAP Tomasz Słomiński, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Regeneracja DPF FAP Tomasz Słomiński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aleksander
Aleksander
5.0
05.07.2020
Najlepszy zakład tego typu w mieście! Serwis filtrów DPF wykonują szybko i dokładnie.
Roman
Roman
5.0
09.05.2020
Kompleksowy serwis. Mam certyfikat potwierdzający regenerację. Jestem zadowolony, że wybrałem ten zakład.
Jacek
Jacek
5.0
26.03.2020
Polecam ich usługi każdemu właścicielowi auta na diesel. Po serwisie czuję, że samochód jeździ bardziej dynamicznie.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
12.01.2020
Specjaliści od filtrów. W moim aucie filtr DPF działa już bez zarzutu, a wszystko to dzięki serwisowi wykonanemu w Fixwheel.
Dawid
Dawid
5.0
30.11.2019
Jestem zadowolony z usług wykonywanych przez Fixwheel. Filtr okazał się nadawać do naprawy, a w warsztacie potrafili to zrobić nie tylko szybko, ale też dokładnie. Dziękuję za profesjonalne podejście do zlecenia i rozsądną cenę.