Sprawimy, że Twoje auto będzie jak nowe − zajmiemy się chłodnicą i felgami
Sprawimy, że Twoje auto będzie jak nowe − zajmiemy się chłodnicą i felgami, Regeneracja Części Samochodowych I Maszyn Marek Mrożek, Bytom

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6451047188
REGON: 277536869
Rok założenia:
2001

O firmie

Prowadzone przez nas firma związana jest z regeneracją części samochodowych i elementów maszyn. Jej siedziba zlokalizowana jest w Bytomiu, na terenie województwa śląskiego. Na rynku prosperujemy nieustannie od 2001 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marek Mrożek.

Oferta

Czasem części pojazdów można uratować. Wtedy wkraczamy my, oferując profesjonalne usługi regeneracji. Zrobimy wszystko, by przywrócić im poprzednią sprawność i sprawić, że zachowują swój odpowiedni stan przez wiele lat. Wykorzystujemy do tego nasze umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie zawodowe, które pomogły nam uporać się z wieloma trudnymi przypadkami.

Nasza oferta to:
  • regeneracja części podzespołów maszyn,
  • regeneracja części podzespołów samochodów.
Zajmujemy się między innymi prostowaniem felg, szlifowaniem wałów, tulejowaniem cylindrów i spawaniem części samochodowych. Spawamy również korpusy żeliwne, naprawiamy maglownice oraz przekładnie kierownicze. Ponadto podejmujemy się kompleksowego serwisu chłodnic.

Zadbamy o każdą chłodnice, czyli element służący do chłodzenia pracujących silników spalinowych w pojazdach. Najczęstsze uszkodzenia tych urządzeń to uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Te ostatnie występują najczęściej.

Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem Marka Mrożka.

Artykuły

Prostowanie felg w zakładzie regeneracji części samochodowych
Prostowanie felg w zakładzie regeneracji części samochodowych
Prostowanie felg to proces naprawczy, polegający na między innymi regeneracji pęknięć, skrzywień rantów i tych na płaszczyźnie, czy usuwanie rdzy z powierzchni.

Wideo

Kontakt

Kontakt Regeneracja Części Samochodowych I Maszyn Marek Mrożek

Regeneracja Części Samochodowych I Maszyn Marek Mrożek, Bytom

Opinie (6)

Opinie o firmie Regeneracja Części Samochodowych I Maszyn Marek Mrożek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maurycy
Maurycy
5.0
25.03.2019
Byłem zrezygnowany, szukając profesjonalnej firmy świadczącej usługi regeneracji maszyn. Żadna nie miała w ofercie szlifowania wałów. Na szczęście w końcu znalazłem to przedsiębiorstwo. Jestem zadowolony.
Bartek
Bartek
5.0
26.01.2019
Poprzednia firma zepsuła, a nie zregenerowała części. Bałem się wybrać inne przedsiębiorstwo, jednak zaryzykowałem. To pod opieką Marka Mrożka działa bardzo profesjonalnie. Nareszcie jestem zadowolony.
Paula
Paula
5.0
30.11.2018
Firma na piątkę z plusem. Nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Usługi regeneracji części do maszyn są na naprawdę wysokim poziomie. Nic tylko z nich korzystać!
Wojciech
Wojciech
5.0
19.09.2018
Korzystałem z ich usług podczas regeneracji części do mojego samochodu. Wszystko przebiegło terminowo i precyzyjnie. Dzięki wielkie, na pewno skorzystam ponownie z Waszych usług.
Antek
Antek
5.0
15.07.2018
Spawanie korpusu żeliwnego mojego samochodu przebiegło bardzo profesjonalnie. Muszę przyznać, że ich praca jest w 100% obmyślana. Podczas wykonywania zlecenia działają szybko i profesjonalnie. Jeszcze raz dzięki.
Piotr
Piotr
5.0
25.05.2018
Naprawdę świetna firma, która kompleksowo zajmie się spawaniem części samochodowych. Wszystko terminowo, dokładnie i profesjonalnie. Polecam ich usługi. Nie mam żadnych wątpliwości do tego, że znają się na regeneracji podzespołów.