Oferuję profesjonalną i leczniczą refleksologię
Oferuję profesjonalną i leczniczą refleksologię, Refleksolog Anna Zając, Strażów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5170141831
Branża:

O firmie

Nazywam się Anna Zając. Prowadzę własny Gabinet Refleksologii, który mieści się w Strażowie, w województwie podkarpackim. Działalność prowadzę od 2010 roku.

Oferta

Ukończyłam fizjoterapię i refleksologię. Odbyłam kilkuletnie praktyki w Polce i zagranicą. Cały czas poszerzam swoją wiedzę teoretyczną na kursach i konferencjach branżowych. Od lat pomagam swoim klientom w walce z bólem.

Refleksologia to starożytna metoda leczenia. Znana już była w starożytnym Egipcie. Polega na uciskaniu odpowiednich punktów na stopach i dłoniach. Punkty te zwane refleksami oddziałują na poszczególne organy wewnętrzne. Wpływa to na lepsze ukrwienie narządów. Leczenie sprzyja też poprawie przemiany materii oraz oczyszcza organizm. Terapia wpływa też na poprawę samopoczucia psychicznego. Każdy kto chce może skorzystać z refleksologii, ponieważ nie ma żadnych przeciwwskazań do jej wykonywania.

W mojej ofercie znajduje się także:
  • masaż relaksacyjny ciała
  • masaż gorącymi kamieniami
  • świecowanie uszu
  • odnowa biologiczna
Masaże szczególnie polecam osobą wiodący stresujący tryb życia, ponieważ łagodzą skutki i objawy stresu. Wpływają one korzystnie na kondycję skóry, zwiększając jej jędrność oraz elastyczność. Masaż gorącymi kamieniami poprawiają zdolność mięśni do wysiłku, a także przyspieszają ich regeneracje. Dodatkową zaletą wszystkich masaży jest poprawa funkcjonowania układu krążenia.

W moim Gabinecie Refleksologii w Strażowie oferuję także usługi związane z fizjoterapią. Proponuję kinezyterapię, fizykoterapię oraz hydroterapię.

Zapraszam do umówienia się na wizytę oraz do odwiedzenia mojej strony internetowej.

Artykuły

Masaż w fizjoterapii
Masaż w fizjoterapii
Masaż można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym z nich jest masaż leczniczy, a drugim masaż relaksacyjny. Istnieją także różne techniki masażu klasycznego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Refleksolog Anna Zając

Refleksolog Anna Zając, Strażów

Opinie (2)

Opinie o firmie Refleksolog Anna Zając

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Robert
Robert
5.0
10.05.2019
Cierpiałem na bóle kręgosłupa, po kilku wizytach w gabinecie było o wiele lepiej. Widać, że jest ona specjalistką. Polecam.
Magda
Magda
5.0
29.03.2019
Świetny gabinet. Męczyły mnie różne bóle, Pani Anna bardzo mi pomogła poprzez masaże, a także refleksologię. Jest bardzo sympatyczna i jest dobrym specjalistą.
Tagi