Czyszczenie samochodów osobowych, busów i camperów
Czyszczenie samochodów osobowych, busów i camperów , Redmet Myjnia Samochodowe, Reda

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5882456962
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Myjnia Samochodowa Redmet znajduje się w Redzie, w województwie pomorskim. Zapewniamy kompleksowe czyszczenie aut różnych marek i modeli. Działamy na lokalnym rynku od wielu lat.

Oferta

O czystość samochodu warto zadbać na co dzień i przed sprzedażą auta. W tym celu polecamy odwiedzenie Myjni Samochodowej Redmet. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i korzystamy z wysokiej jakości środków czyszczących. W połączeniu z profesjonalnym wyposażeniem przekłada się to na szybkie i dokładne czyszczenie pojazdów.

W Myjni Samochodowej Redmet dbamy o czystość samochodów osobowych, busów i camperów. Czyścimy małe, średnie i duże auta. Mycie karoserii przeprowadzamy ręcznie, co gwarantuje dokładne usunięcie zabrudzeń oraz chroni lakier przed uszkodzeniami. Do tego nakładamy na karoserię wosk, który nadaje nadwoziu pięknego wyglądu. Zajmujemy się też czyszczeniem szyb przednich, tylnych i bocznych, kół oraz wnętrz. Proponujemy:
  • odkurzanie wnętrz pojazdów,
  • czyszczenie elementów plastikowych w samochodach,
  • pranie tapicerki samochodowej.
Pierzemy tapicerkę na fotelach i tylnej kanapie oraz czyścimy inne pokrycia materiałowe w pojazdach. W czasie, gdy zajmujemy się autem, proponujemy klientom wynajęcie samochodu zastępczego.

W Redzie prowadzimy też skup złomu, punkt sprzedaży butli z gazami technicznymi i skład opału. Więcej informacji o czyszczeniu aut, wynajmie samochodów i pozostałych usługach udzielamy telefonicznie oraz e-mailowo.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Redmet Myjnia Samochodowe

Redmet Myjnia Samochodowe, Reda

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Redmet Myjnia Samochodowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.