Profesjonalny serwis maszyn
Profesjonalny serwis maszyn , Rawimex, Knurów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6310201670
REGON: 270549691
KRS: 0000088495
Rok założenia:
1991

O firmie

Przedsiębiorstwo Rawimex zlokalizowana jest w Knurowie, w powiecie gliwickim, na terenie województwa śląskiego. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od 1991 roku. Specjalizujemy się w regenerowaniu i serwisowaniu maszyn budowlanych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Przedmiotem działalności firmy Rawimex jest naprawa maszyn budowlanych. Posiadamy ponad dwudziestosześcioletnie doświadczenie w branży. Ofertę kierujemy głównie do właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw. Dzięki wieloletniej działalności zyskaliśmy wielu stałych i zadowolonych klientów. Dzięki dynamicznemu rozwojowi naszej firmy nasze usług proponujemy coraz to nowym użytkownikom.

Do naszych obowiązków należy:
  • przeprowadzanie remontów maszyn budowlanych,
  • obróbka skrawaniem,
  • regenerowanie siłowników,
  • konserwowanie siłowników.
Ponadto specjalizujemy się w serwisowaniu koparkoładowarek i ładowarek, a także wypalaniu autogenicznym, plazmowym i laserowym. Naprawiamy również mechanizmy obrotu, mosty i silniki. Jesteśmy także renomowanym producentem siłowników hydraulicznych własnej marki. Dysponujemy ogromnym wyborem części zamiennych do maszyn budowlanych, które pochodzą od najpopularniejszych światowych marek.

Nasi pracownicy to także fachowcy, którzy z chęcią podejmą się dla Was obróbki metali. Wykonujemy obróbkę skrawaniem. Ich doświadczenie z pewnością pozwoli uzyskać oczekiwany przez Was efekt.

Posiadamy również atrakcyjny katalog części zamiennych, w którym znajdziecie każdą poszukiwaną przez was część. Od filtrów aż po zestawy gąsienicowe.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową naprawę sprzętów. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Zachęcamy do kontaktu klientów z Knurowa i okolic.

Zapraszamy.

Marki i specjalizacje

Cat, JCB, Volvo, New Holland, Liebherr

Artykuły

RAWIMEX – kompleksowa naprawa maszyn budowlanych oraz obróbka skrawaniem
RAWIMEX – kompleksowa naprawa maszyn budowlanych oraz obróbka skrawaniem
Firma Rawimex z woj. śląskiego zajmuje się naprawą maszyn budowlanych i dostarcza części zamienne do tych maszyn. Dodatkowo zajmuje się obróbką skrawaniem.
Nowe życie maszyn budowlanych
Nowe życie maszyn budowlanych
Maszyny budowlane wymagają diagnozowania i konserwacji. Często wymagany jest remont silników oraz wymiana części: najlepszymi producentami są Cat, JCB, Volvo.

Wideo

Więcej informacji

  • Nasza strona internetowa zobacz
  • Nasza oferta serwisu maszyn zobacz
  • Nasze części do maszyn zobacz
  • Obróbka skrawaniem zobacz
  • Skontaktuj się z nami zobacz

Kontakt

Kontakt Rawimex

Rawimex, Knurów

Opinie (0)

Opinie o firmie Rawimex